Suadiye Fotoselli Kapı Servisi


Suadiye fotoselli kapı servisi, firmamızın İstanbul’un her gölgesine dağıttığı hizmet türlerinden birisidir. Bölgemizin en hızlı ve deneyimli ekibi ile fotoselli kapıların tüm problemlerini seri şekilde çözüyoruz. Gün içinde en fazla kullanılan alanlara yönelik acil önlemlerimiz ile yoğunluğu yönetebileceğiniz mekanizmalar olan fotoselli kapıların her türlü sorunuyla ilgileniyoruz.

Fotosel arızalarının hızlı şekilde giderilmesi, kapının tüm yönleriyle kullanıma açılması konusunda ekibimiz fedakarca çalışmaktadır.

Suadiye Fotoselli Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Birçok işyerinde ve insanların yoğun olarak kullandığı bölgelerde otomatik kapı sistemlerinden biri olarak kullanılan fotoselli kapılar, her yönüyle çalışan ve belki de kullanan insan sayısı kadar yıpranan sistemlerdir. Zamanla her mekanizma gibi yapısal bozukluklar yaşayabilir.

Kaç farklı üniteden oluşuyorsa, hepsinin ayrı birer arıza türü vardır. Bu arızaların tümüne birden hakim teknik ekipler, problemi ötelemeden çözebilmektedir. Firmamız bünyesindeki teknik personel sürekli hizmet içi eğitimden geçerek olası problemlerin güncel teknolojik çözümleri hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Suadiye fotoselli kapı sistemleri otomatik olarak kullanıldığı için, herhangi bir engelde otomatik olarak durmaktadır. Ancak yine de çeşitli nedenlerden ötürü zarar gören kapıların hızlı şekilde çalışma şekline dönmedi gerekir.

Suadiye Fotoselli Kapı Tamiri

Suadiye fotoselli kapı tamiri tüm ekipmanlarla birlikte profesyonel hizmet olarak sunulmaktadır. Kapıların üst tarafındaki algılayıcı sensörlerin yardımı ile harekete duyarlı olarak açılan, genelde camdan imal edilen ve kullanılan bu tür kapıların garantili olarak sunulması işleri kolaylaştırmaktadır. Enerjinin daha verimli kullanılması amacıyla dizayn edilmektedirler. Camlı bölmeye reklam afişleri de yerleştirilebilir. Ancak genelde saydam olarak kullanıldığı görülmektedir.

Kapıya yaklaştığınız an sizi hızlıca algılar ve temasa gerek kalmadan açılması, olası bir yük taşıma durumunda işleri kolaylaştırır. Binanın mimari yapısına ve kapı için ayrılan alana göre tasarlanabilirler. Böylece farklı bir doku yaratmadan bütünlük sağlayabilirler. Ardı ardına açılan kapılardan oluşan bir paket olabileceği gibi tekli kullanımlarda söz konusu olmaktadır. Bu durum tamamen binanın yapısıyla ilgilidir. Ayrıca kullanım türünüze göre de dairesel olarak büyük ebatlı olarak da kullanılabilir.

Fotoselli kapı sistemleri çeşitli ünitelerden oluştuğu ve sürekli kullanıldığı için tek bir birimden arıza gösterip tamir ihtiyacı doğurabilir. Örneğin raylı sisteminin zarar görmesi, elektronik ünitesi ve sensörleri çalışsa bile hareketi kısıtlayacaktır. Buna acil olarak çözüm bulunması önemlidir. Aksi takdirde motorun zorlanması durumunda problem olmayan alanlar da bozulabilir. Suadiye fotoselli kapı tamiri firmamızın tüm kapı problemlerine gösterdiği uzman yaklaşım ile gün içinde çözülmektedir.

Suadiye Fotoselli Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Suadiye Fotoselli Kapı Sistemleri

Suadiye fotoselli kapı sistemleri TSE sertifikalı ve garantili olarak üretilmektedir. En önemli avantajı, düzenli bakımları yapıldığında ve periyodik muayeneleri gerçekleştirildiğinde sessiz şekilde çalışmasıdır. Kapıya yaklaşan cisimlerin otomatik olarak algılanmasını sağlayan bir unsur sistemi harekete geçiren unsurdur. Algılanan cisim kapıya hazır ol komutu vermekte ve saniyeler içinde çok yüksek olmayan bir elektrik enerjisi ile hareket mekanizmasını çalıştırmaktadır. Böylece yaklaşan canlının içeri girmesi veya dışarı çıkması sağlanmaktadır.

Kapıların elektronik panelinin olduğu kısımda gerçek hareket merkezi yer alır. Kapının ana işlem şekli açma ve kapamadır. Bunun dışında tam açılma, tam kapanma ve yarı açık ayarlar da kullanılabilir. Yaz aylarında ve kış aylarında içerideki sıcak-serin havanın dışarıya çıkmaması için genelde otomatik sistem aktif olarak kullanılmaktadır.

Fotoselli kapı sistemleri motor ve yürüme alanı arızaları da yaşayabilir. Böyle durumlar tüm aksamı tehdit eder ve kapı çalışmaz. Farklı konseptlerde üretilen Suadiye fotoselli kapı sistemleri, farklı sektörler için keşif yapıldıktan sonra projelendirilir ve ihtiyaca göre üretilir.

Suadiye Fotoselli Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik