Ataköy Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri


Ataköy otomatik bahçe kapısı tamiri birçok açıdan zor koşullarda hizmet gören bahçe kapılarının yaşadığı problemleri gidermek için, firmamız tarafından profesyonel olarak verilen hizmetlerden biridir. Öncelikle sorunun nereden kaynaklandığını tespit eden uzman ekibimiz, soruna göre hızlı çözüm üretmektedir. Açılır kapıların açılış yönüne göre arızası değişebilir. Tam cephe açılan kapılar, yana kayar bahçe kapıları, elektrikle çalışan ve motoru olan uzaktan kumandalı, kartlı veya şifreli bahçe kapıları farklı şekillerde tamire ihtiyaç duyabilir.

Ataköy Otomatik Bahçe Kapısı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Ataköy ve civarında otomatik bahçe kapısı tamiri konusunda ihtiyacınız olduğu zaman, firmamız çözüm için hızlı şekilde bölgenize gelmektedir. Gerek fotosel özellikli gerekse uzaktan kumandalı bahçe kapılarının en yaygın problemlerini bilen uzmanlarımız ve teknisyenlerimiz, teknik sorunları anında çözmektedir. Yedek parça değişimi gerekiyorsa, yine hızlı şekilde tedarik ederek orijinal parça değişimi yapmaktadırlar.

İşyeriniz, kurumsal binanız veya konutlarınızda kullandığınız bahçe kapılarının genelde mekanizmasında problem yaşanabiliyor. Ray üzerinde hareket etmesi çeşitli nedenlerden ötürü zorlaşabiliyor veya hiçbir şekilde açılıp kapanmıyor. Bu tür durumlarda ray ve motor kontrolü yapılarak arızanın neyden kaynaklandığı bulunmaktadır. Ardından gerekli müdahale yapılmakta ve sorun giderilmektedir.

Ataköy Bahçe Kapısı Servisi

Birçok zorlu doğa koşuluna karşı dirençli olması gereken dış kapılardan biri olduğu için, Ataköy bahçe kapısı servisi sürekli verdiğimiz hizmetler arasında olmaktadır. Çünkü çeşitli hava koşullarından ötürü paslanabilen, kar yağışlarından ötürü elektrik kesintisi kaynaklı arıza gösterebilen, yoğun fırtınalarda mekanik olarak kopmalara maruz kalabilen bahçe kapılarının, bilen bir ekip tarafından servisten geçirilmesi önemlidir. Mevsimsel geçişlerde aşırı yoğun kullanımlarda veya zorlamalarda problem yaşayabilen otomatik bahçe kapılarının sorunlarından en iyi yetkili servisler anlamaktadır.

Bu yüzden Ataköy otomatik bahçe kapısı tamiri konusunda yetkili olan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sorun yaşanması muhtemel durumlardan önce, bir servis elinden geçirilmesi, olası problemlerin önüne geçmek açısından hem daha az maliyetli hem de ürünün kullanım süresini artırıcı özellikleri bakımından önem arz eder. Düzenli olarak bakımı yapılan bahçe kapılarının değişmesi gereken parçaları değişir, gerekli yağlama ve kontrolleri yapılır ise, arıza göstermesi ekstrem durumlara bağlı olur. Normal şartlar altında kendi imalatımız olan otomatik bahçe kapılarını garantili olarak monte ediyoruz. Bu kapsamda yaşanan problemlerde ise ürünümüze sahip çıkarak gerekli onarımları sağlıyoruz.

Otomatik bahçe kapıları çeşitli etkenler nedeniyle çalışması arıza gösterebilen kapılar arasındadır. Bunda elektronik kısmının ıslanması, kırılması, işlev gösterememesi etkili olabilir. Bu tip durumlarda kendiniz müdahale etmeden garanti kapsamındaki ürünün bakımı için yetkili firma ile bağlantı kurmalısınız. Kendi müdahalenizin ürünü garanti kapsamı dışına çıkarabileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden en mantıklı tercih doğrudan yetkili kapı firmasına ulaşmanız olacaktır.

Ataköy Otomatik Bahçe Kapısı - Çınar Kapı Sistemleri

Ataköy Otomatik Kapı Tamiri

Ataköy otomatik kapı tamiri konusunda yetkinleşmiş teknisyenlerimiz, mevcut sorunun giderilmesi adına tüm imkanları kullanmaktadır. Kapınızın fonksiyonunu kaybetmesi gibi nedenlerde işlevini hemen geri kazanması adına mümkün olan tüm metotlar kullanılır. Çok büyük arızalarda ise gereken süre izah edilerek, gerekli siparişler derhal verilir ve onarım süreci başlar. Bu tür kapıların en büyük arızaları genelde darbe veya çarpma sonrasında rayından çıkması veya kapının tamamen işlev dışı kalması, motorunun ciddi problem yaşaması olabilir.

Her türlü zorlu duruma karşı alışkanlık kazanan uzmanlarımız, problemi teşhis eder etmez çalışmaya başlar. Merkezimiz ile iletişim kurarak gerekli olan parçaların temin edilmesini ve gün içinde ulaştırılarak otomatik bahçe kapısının probleminin giderilmesini sağlar. Böylece Ataköy bahçe kapısı tamiri konusunda en fazla aranan firmalardan bir olmayı başarmaktayız.

Ataköy Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Blog

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik