Cihangir Sürgülü Mutfak Kapısı


Cihangir sürgülü mutfak kapısı servisi ile Çınar Kapı olarak, bütün yerel lokasyonlara hizmet veriyoruz. Mutfak kapılarının son zamanlarda kapı kanatlarının fazla yer kaplamaması ve mutfakta biraz daha fazla yer açılması amacıyla sürgülü kapı olarak istendiğini görüyoruz.

Kullanımı gerçekten kolay olan bu tür kapıların menteşe problemi veya kanatların ağırlıkla çökmesi gibi sorunları olmadığı için oldukça işlevsel olduğu bir gerçektir. Yana doğru açılma özelliği ile duvardan duvara bir kapanış mekanizması yeterli olmaktadır.

Cihangir Sürgülü Mutfak Kapısı - Çınar Kapı Sistemleri

Çok geniş mutfaklarda iki kanadın da açılabileceği fonksiyonlar oluşturulabilir. Hatta çekmece ve dolap kapakları gibi kontrollü kapatma mekanizması bile yüklenebilir.

Özellikle çocukların eli sıkışmasın diye istenen bu özellik sürgülü kapılarda da kolaylık sağlayıp, evinizde yaşayanların sağlığını koruyabilir. Sürgülü kapıların kapanma ve açılma şekilleri konusunda firmamız teknisyenleri ile irtibata geçerek nitelikleri talep edebilirsiniz.

Bölgemizde hem Cihangir sürgülü mutfak kapısı konusunda hem de binanızdaki diğer birimleri birbirinde ayırmak üzere kullanacağınız tüm sürgülü kapı modellerimiz konusunda, ücretsiz keşiften etüde, tasarımdan montaja, tamirden servise kadar çok geniş yelpazede hizmetimizi sürdürüyoruz.

Yerel arenada tüm kapı modellerimiz ile birçok farklı sektöre yardımcı olarak, hem klasik kapı ihtiyaçlarınızı hem de modern elektronik kapı ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz. Bizimle irtibata geçerek referanslarımızı görebilir, TSE garantili, Avrupa standartlarında modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Cihangir Sürgülü Mutfak Kapısı Tamiri

Gerek toplu alımlarınızda gerekse bireysel alışverişlerinizde, Cihangir sürgülü mutfak kapısı tamiri ile de devamlı olarak yanınızdayız. Herhangi bir problemde hızlı şekilde transfer olarak, kapılarınızda yaşadığınız sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Bölgemizin en geniş servis ağına sahip firmalardan biri olarak, Çınar Kapı Sistemleri ile çalışmanın farkına varacaksınız.

Sürgülü kapı modellerimiz ihtiyacınıza tam uygun şekilde üretilmektedir. Alınan ölçülerle birebir uyumlu şekilde tasarlanan ve üretim safhasına yönlendirilen kapı türlerimizin tamamı en kaliteli malzemeler kullanılarak hazır hale getirilmektedir.

Daha sonraki süreçte memnuniyet duymanız ve tamir hizmetine zorunlu haller dışında ihtiyaç duymamanız için tüm kalite standartlarına uyuyoruz. Yönergelerde belirtilen kaideler uygun şekilde Avrupa kalitesinde üretilen tüm kapı modellerimiz, yapınızda uzun yıllar kullanacağınız şekilde tasarlanmaktadır. Kapıların değişimi çok sık olmadığı için en uzun süre hizmetinizi görecek kalitede üretilmesine öncelik veriyoruz.

Dış etkenler veya sizin kontrolünüzde olmayan nedenlerden ötürü problem yaşamanız halinde, Cihangir Sürgülü Mutfak Kapısı tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimiz problemi anlama ve çözüme kavuşturma konusunda mümkün olan en hızlı şekilde hareket etmektedir.

Cihangir Sürgülü Mutfak Kapısı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Cihangir Mutfak İçin Sürgülü Kapı Fiyatları

Tamir ihtiyacı duyduğunuz kapılarınız için yedek parça montajı gerekiyorsa, ekibimiz hızlıca temin etme yoluna gitmektedir. Sorunun kaynağını tespit ettikten sonra sizinle istişare ederek, gerekli bakımın ne olduğu konusunda bilgi aktarmaktadır. Yapılacak işlemi veya onarım türünü, ne kadar zaman alacağını da ekleyerek sizlere onaylatmaktadır. Zorunlu müdahaleler konusunda bilgilendirme yaptıktan sonra onayınızı alarak işleme hız vermektedir. Kritik noktalardaki kapılar konusunda ise öncelik verildiğini bilmelisiniz.

Örneğin AVM’lerin giriş kapısı, güvenlik amacı ile kullanılan otomatik fotoselli kapılar veya büyük işletmelerdeki mutfak sürgülü kapısı öncelik verilecekler arasında sayılabilir. Otopark girişleri, bahçe kapısı olarak kullanılan modeller gibi durumlarda da geniş hizmet ağımız ile birlikte profesyonel bakım sunmaktayız.

Garantili ürün alımında akla ilk gelen konulardan olan Cihangir mutfak için sürgülü kapı fiyatları konusunda da Çınar Kapı Sistemleri olarak gereken kolaylığı sağlıyoruz. Hem fiyatların mevcut kurdan etkilenmemesi için görüşmeler yapıyor hem de ödeme kolaylığı ve türü ile ilgili siz değerli müşterilerimiz ile iletişime geçiyoruz.

Cihangir Mutfak İçin Sürgülü Kapı Fiyatları - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik