Balat Fotoselli Kapı Sistemleri


Balat fotoselli kapı sistemleri birçok işyeri ve alışveriş merkezi tarafından tercih edilen sistemlerdir. Hem montajı hem tamiri hem de periyodik bakımı konusunda yetkili firma olarak tüm otomatik kapı sistemleri hizmetimiz ile tüm bölgeye nitelikli servis sunuyoruz. Fotoselli kapılar birçok açıdan günlük hayatı kolaylaştıran ve zamanla arıza gösterebilen kapılar arasındadır. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak belirli ünitelerinde problemler yaşaması kaçınılmaz olabilmektedir.

Balat Fotoselli Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Birçok açıdan günlük hayat için daha pratik çözümler sunan Balat fotoselli kapı sistemleri, bölgesel hizmet servisimizin parçalarından birisidir. Farklı modeller ile en uygun fiyatlı kapı sistemleri seçeneğine de sahip olan Çınar Kapı Sistemleri sensör aracılığı ile harekete geçme özelliği bulunan sistemleri profesyonel destek ile sunmaktadır. Büyük merkezlerin kapı geçişleri için en ideal çözümlerden biri olan fotoselli kapı sistemleri, algılayıcı birimleri bozulmadığı sürece sağlam şekilde hizmet verir.

Harekete duyarlı olarak açılıp kapanan, mekanik problemler yaşadığı durumlarda hızlıca müdahale edildiği takdirde mağduriyet yaratmayan yapısıyla fotoselli sistemler İstanbul’un nüfus yoğunluğuna da uygundur. Avrupa’nın en yoğun nüfuslarından birine sahip olan şehirler içinde yer aldığı için, tüm bölgeler otomatik kapı sistemleri ile donatılmaktadır. Bu yüzden kapı firmalarının önemi her geçen gün daha da artmaktadır.

Balat Fotoselli Kapı Firması

Balat fotoselli kapı firması, Çınar Kapı Sistemleri olarak markalaştığımız alanlardan birisidir. Tüm otomatik kapı sistemleri içerisinde en fazla kullanılan kapılar arasındadır. Sektörel bazda en fazla ilgi duyulan kapılar arasında yer aldığı için, servis hizmeti çok önemlidir. Birçok farklı bölgeye hizmet veren firmamız, İstanbul gibi geniş bir coğrafyaya sahip şehirde, kaliteli servis hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Balat Fotoselli Kapı Firması - Çınar Kapı Sistemleri

Şehrimizin farklı bölgelerine ulaştırdığımız fotoselli kapı servisi hizmetimiz ana kapı ve birimler arası geçişler için idealdir. Göz olarak tabir edilen algılama mekanizması hareketi fark ettiği zaman açılma ve kapanma işlevine başlamaktadır. Tam olarak kapalı kalması istendiğinde mekanizma pasif hale getirilmektedir. Tam olarak açık kalması istendiğinde de ayarları yapılarak açık kalması sağlanır. Böylelikle istendiği zaman kapalı istendiği zaman ise açık şekilde kullanılabilir.

Fotoselli kapı sistemleri yarı açık şekilde de ayarlanabilir. Kullanılacağı yere, yoğunluğuna, kullanım şekline göre fonksiyonları şekillendirilebilir. Bazı fotoselli kapılarda reklam da kullanılabilir. Özellikle hastane ve fabrika gibi yerlerde uyarıcı tanıtım yazıları, yönlendirme levhaları ve bilgilendirme içerikleri, fotoselli kapılarda yer alabilir. Otomatik kapı sistemleri türlerinin tamamı firmamız tarafından sunulmaktadır. Montaj profesyonel ekip tarafından yapılmakta, servis uzman kadromuz ile yürütülmektedir.

Balat Fotoselli Kapı Tamiri

Firmamız yerel hizmetler kapsamında Balat fotoselli kapı tamiri ile de bilinmektedir. Bölgemizin geniş çaplı hizmet ağında yer alan Balat bölgesi, hızlı servis hizmeti kapsamındadır. Fotoselli kapılar en fazla algılayıcı birimlerinden ve mekanik yürür aksamından sorun yaşamaktadır. Elektronik ünitesi de elektrik kesintilerinden etkilenebilmektedir. Problem türü ne olursa olsun Çınar Kapı Sistemleri olarak hizmetinizdeyiz.

Balat Fotoselli Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri arızaları yoğun bölgelerde kullanılan kapıların hızlı tamirini gerektirir. farklı insan gruplarının kullandığı ve saatte defalarca kez açılıp kapanan bu kapıların onarımı uzmanlık gerektirir. Bu yüzden özellikle Balat fotoselli kapı sistemleri konusunda en uzman ekiplerimizi görevlendiriyoruz.

Profesyonel kapı servisi olarak hizmet yürüten Çınar Kapı Sistemleri, İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Kaliteli bir kapı sistemine sahip olmak, montajını profesyonel ekiplere yaptırmak, arızalarda kalifiye kadrolar tarafından onarım hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Müşteri memnuniyeti sağlamak için satış sonrası destek hizmetini de aksatmadan yürüten ekibimiz, aldığı geri bildirimler ile çalışmalarını son sürat sürdürmektedir.

Otomatik Kapı Blog

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik