Şirket Profili

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri olarak İstanbul/Bahçelievler merkezli olarak hizmet vermekteyiz.  Pendik’te bulunan diğer şubemizle Anadolu Yakasına da hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını otomatik kapı üretiminde kullanarak, müşterilerimize en modern, dayanıklı ve fonksiyonel kapıları sunuyoruz.

Fotoselli otomatik kapılar, cam kapı modelleri ve otomatik kepenkler imalatı, montajı ve bakımı konusunda deneyimli olan firmamız, profesyonel ekibi ile tüm hizmetlerini yürütmektedir. Katlanır camlı sistemler, kış bahçeleri ve cam balkonlar hizmet ağımızın diğer parçalarıdır.

Tüm işletme türlerine uygun camlı otomatik kapılar, güvenliği önceleyen kuruluşlar için fotoselli kapılar, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar ve tüm işyerleri için otomatik kapı sistemleri hizmeti sunuyoruz.

İşyerinizin güvenliğini artırmak için gerekli olan otomatik kepenk sistemlerini üreterek montajını sağlıyor ve garantili şekilde teslim ediyoruz.

Üretimini ve montajını sağladığımız tüm ürünlerimiz için bakım hizmeti sağlayarak, mümkün olan en uzun ömürlü ürünleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Çınar Kapı Sistemleri olarak yaz sıcağında sineklerden korunmanız için en kullanışlı sineklik modellerimizle de yardımcı oluyoruz.

Tüm ürünlerimiz TSE sertifikalı olup, garantili şekilde sunulmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerini kapsayan hizmet ağımız ile ücretsiz keşif yaparak ihtiyacınız olan ürünlerimiz ile ilgili sizleri bilgilendiriyoruz. Keşif çalışması sonucunda ortaya çıkan ölçüler ile projelendirme çalışmasını yaparak maliyet tablosunu çıkararak ilginize sunuyoruz.

En kaliteli kapı sistemleri için Çınar Kapı Sistemleri olarak sektörde edindiğimiz deneyim ile müşteri memnuniyeti oluşturmaya devam ediyoruz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik