Alüminyum Kapı Sistemleri

Alüminyum kapı sistemleri, uzun ömürlü, farklı hava şartlarına dayanıklı, istenen ölçülerde üretilebilen, temizliği kolay olan, onarım ihtiyacı az olan, doğaya dostu, yangına karşı dayanıklı ve ısı yalıtımı niteliğine sahip kapı sistemleridir.  Birçok iş kolunda kullanıldığı gibi konutlarda da tercih edilmektedir. Alüminyum doğrama avantajı ile imal edilen ve istenen şekillerin rahatlıkla elde edilebildiği bu sistemler alüminyum pencerelerle birlikte uyum içinde daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Son zamanlarda daha şık görünüm sağlamak isteyen çoğu binada korkuluk, cephe kaplama, kepenk olarak da kullanılan alüminyum malzemesi, kapı sistemlerinde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Daha dayanıklı, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için yüksek ısıya dayanan, uygun kasa ve kanat derinliğine sahip, profil et kalınlığı yeterli olan, cam kalınlığına dikkat edilen, ısı bariyerleri ile ısı yalıtımı konusunda güçlendirilen alüminyum kapı sistemleri her zevke hitap edebilmektedir.

İçe ve dışa açılabilme seçeneği, gizli kanatlı, çift eksenli, çekerek açılabilen veya katlanabilen uygulama seçenekleriyle son zamanların en gözde kapı sistemleri arasında yer almaktadır. Alüminyum kapı sistemleri konusunda yetkili olan firmalar tüm kapıları TSE sertifikalı olarak üretmektedir.

Aluminyum Kapı Üretimi, Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kapı Çalışma Prensipleri

Alüminyum kapı çalışma prensipleri arasında en fazla göze çarpanlar katlanabilir ve yana açılabilir modellerin hareket tarzıdır. Birçok model farklı şekilde tasarlanmakta olup isteğe göre veya kullanılacağı alanın boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Temel prensipte kullanımda ciddi hatalar yapılmadığı sürece uzun süre kapı ihtiyacınızı giderir ve ek bir maliyete gereksinim duyurmanda uzun süre giriş çıkışınızı sağlar.

Dolayısıyla tasarlanmasına göre çalışma prensibi de farklılık gösterecektir. Sarmal kapılar, yana açılan kapılar veya katlanabilir kapılar olarak imal edilen ve kullanılan kapı modelleri konusunda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile sizlere tüm kapı türlerimizin çalışma prensipleri hakkında rehberlik yapıyoruz. Otomatik kapılardan manuel kapılara kadar farklı nitelikteki kapıların nasıl çalıştığı, bu kapıların nasıl korunması gerektiği, sistem panellerinin kullanımı, kapı kanatlarının ve profilinin temizliği gibi konularda uzmanlarımız yeterli seviyede bilgilendirme yapmaktadır.

Aluminyum Kapı Çalışma Prensipleri - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kapı İmalatı

Bina girişleri için en ideal tercihlerden biri olan alüminyum kapı imalatı konusunda ülkemizde son zamanlarda oldukça mesafe kat edilmiştir. En yeni teknolojiler kullanılarak imal edilen alüminyum kapıların dayanıklılık özelliği artmıştır. Daha uzun ömürlü ve saha sağlıklı modeller ile hizmet vermeye devam etmektedir. Binalarınızın görünümü açısından da klasik modellere oranla çok daha şık ve estetik bir çerçeveye sahip olmaktadır.

Alüminyum doğrama tekniği ile üretilen ve alınan ölçüler ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan kapılar, ek özellikler ile birlikte monte edilmektedir. Alüminyum profil arasına cam yerleştirilerek yapılan üretim sonucunda çok daha dayanıklı ve sağlıklı kapılara sahip olmaktasınız. Ses ve ısı yalıtımı konusunda da oldukça iyi durumda olan alüminyum kapılar, teknoloji geliştikçe bu açıdan da iyileştirme yaşamaktadır. Tekli ve çiftli kapı modelleriniz imalattan sonra montaj aşamasında teknik olarak tüm detaylar dikkate alınarak yerleştirilmekte ve hizmete açılmaktadır.

Alüminyum Kapı İmalatı - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kapı Servisi

Zamanla arızalanan veya bakıma ihtiyaç duyan kapılarınızı alüminyum kapı servisi hizmeti ile problem yaşamadan kontrol altına alıyoruz. Kapıların zaman içerisinde aşırı yoğun kullanılmasından veya farklı hava koşullarına maruz kalmasından ötürü yaşayabileceği sorunları önceden öngörerek her türlü tedbiri alıyoruz ve kullanımı konusunda yetkili personelimiz ilgili birimleri bilgilendirerek kapıların daha temiz ve sağlıklı kullanılmasını sağlıyoruz.

Dış etkenlerden kaynaklanan problemlerin hızlı çözümü içim alüminyum kapı servisi olarak yetki dahilinde yardım sağlıyoruz. TSE sertifikalı kapılar için yetkili firmalar tarafından servis hizmeti verilmesine özen gösteriniz. Belirli bir garanti süresi olan kapıların yetkisiz servisler tarafından onarılması veya montajında değişiklikler yapılmasının yaratacağı problemlerin farkında olunuz.

Aluminyum Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kapı Modelleri

En yaygın kullanılan modern alüminyum kapı modelleri her zevke hitap etmektedir. Kaliteli şekilde imal edilen kapılarımız uzun süre dayanıklı olarak işlev göstermektedir. Yeni modellerimiz ile daha fazla zevke hitap edebilmek ve ihtiyaçları karşılamak için katalogumuzu düzenli olarak genişletiyoruz. Güncel şık modeller ile binanızın estetik görünümüne katkı sağlayacak alüminyum kapılar, amaca yönelik hizmet vermektedir.

Gerek ofisleriniz için gerekse konutlarınız veya işletmeniz için en uygun ve ideal kapı modelleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Yoğunluğa dayanabilen ve uzun ömürlü olan alüminyum kapılar temizlikte de fazla efor harcamanıza gerek bırakmaz. Camlı modellerimiz ile daha estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Özellikle kontrol altında olmasını istediğiniz tüm birimlerinizin kapılarını camlı alüminyum kapı modellerini kullanarak görünüm olarak kolay erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. TSE sertifikalı kapılarımız ve aksesuarlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm kapı modellerimiz incelemeniz için sizleri beklemektedir.

Alüminyum Kapı Modelleri - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kapı Fiyatları

Alüminyum kapı fiyatları farklı malzemeden üretilen kapılara göre daha az maliyetli olmaktadır. Bu fiyatları belirleyen en önemli etmen ölçüler, istenen özellikler ve aksesuarlardır. Bu açıdan müşterilerimizin istediği tüm özellikleri taşıyan alüminyum kapı tasarımında, uzmanlarımız gerekli dokunuşları yapmakta, alınan ölçüler imalat birimine yönlendirilmekte ve ortaya TSE belgeli, garantili kapılar çıkmaktadır. Üretim ve montaj hizmetimiz ile alüminyum kapılarınızı teknik kaidelere son derece dikkat ederek teslim ediyoruz.

Kapı fiyatları konusunda elbette piyasanın gerektirdiği güncellemeler tüm firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle alüminyum kapı fiyatları konusunda firmalar arasında genel itibariyle çok fazla fark görünmez. Müşterilerimizin istediği özellikler ilave edilerek istenen amaca uygun kapılarımız hizmetinize sunulmaktadır.

Dayanıklı modeller arasında yer alan alüminyum kapılar manuel veya otomatik sistemli olarak tasarlanabilmekte ve monte edilebilmektedir. Herhangi bir dış etkene karşı dirençli oldukları için çoğu sektör tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Apartman girişleri de dahil olmak üzere bina girişleri için de ideal vasıflar taşımaktadır. Kapıda kullanılacak alüminyum yoğunluğu fiyatlara etki etmektedir. Bu nedenle üretim yapacak kapı firması ile tüm detayları görüşmelisiniz. Yenilenebilir teknoloji ile dönüştürülebilen alüminyum maddesi doğa dostu olarak bilinir ve kullanımdan kaldırılacak kapıların yeniden üretimde kullanılmasını sağlar.

Alüminyum Kapı Fiyatları - Çınar Kapı Sistemleri

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik