Alüminyum Kapı Sistemlerinin Faydaları


Alüminyum kapı sistemleri birçok yönden fayda sağlayan kapı ve pencere seçenekleri arasındadır. Binalara ister ticari amaçlı ister özel amaçlı olsun hem yalıtım avantajı, hem şık görünümü hem de ekonomik olması hasebiyle, alüminyum malzemeden yapılan kapı ve pencerelerin diğer kapılara göre farklı olduğu görülmektedir. Tercih edilme yoğunluğu bakımından ekonomik yönden kazanç sağladığı görülmekte ve müşterilerin bu kapı türüne daha fazla ilgi gösterdikleri tespit edilmektedir.

Alüminyum Kapı Sistemlerinin Faydaları - Çınar Kapı Sistemleri

Müşteriler tarafından estetik görünümü nedeniyle seçilen alüminyum kapılar, ısı ve ses yalıtımı bakımından da oldukça avantajlıdır. Çerçeve ve profil olarak oldukça ince olan bu kapılar bakım giderleri bakımından da düşük maliyet içerir. Periyodik bakımları konusunda işletmelere ekstra bir gider oluşturmayan, düzenli servis hizmeti alındığında herhangi bir problem oluşturma yüzdesi çok düşük olan yeni nesil alüminyum kapılar ile çok güvenli bir seçeneğe sahip olursunuz.

Rüzgara karşı ses ve ısı bakımından dayanıklı olan alüminyum kapılar, farklı açılma seçenekleri ile mimari yapınıza uygun tasarımlara sahip olmaktadır. Geri dönüştürülebilir maddeler arasında en yaygın olarak kullanılan alüminyum maddesinin, ekonomik çözümleri ile birçok sektör bu kapı sistemlerini tercih ederek uzun süre ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ekonomik Alüminyum Kapı Sistemleri

Kapı sistemleri arasında endüstriyel amaçlı kullanılanlar da dahil olmak üzere özel kullanım için en fazla seçilen sistemler arasında yer alan alüminyum kapı sistemleri, ekonomik yönden yarar sağlamaktadır. Alüminyum doğrama ile imal edilen ve yazılımsal olarak değerlerin girilmesiyle hatasız şekilde üretilen kapılar ve pencereler, binanızın ölçüsü doğru alındığı sürece problem yaratmamaktadır.

İyi bir keşif ile kapı alanınızın ölçüleri belirlenmekte ve uygun sistemler ile tasarlanarak imal edilmektedir. İhtiyacınız olan aksesuarlar ile kapılarını oldukça güvenli hale getirilebilir. Güvenle kullanım için Çınar Kapı olarak destek veriyoruz. Satış sonrası bakımlar konusunda uzman teknisyenlerimiz ile kapılarınız masraf çıkarmadan gerekli önlemleri alıyoruz. Mağaza ve dükkan kapısı olarak en fazla tercih edilen ürünler arasında olan kapı sistemlerinin ekonomik yönden sağladığı fayda da ilgiyi artırmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimizin TSE standartlarında üretildiğini ve kalitesini kullanım süresince koruduğunu belirtmek isteriz.

Gövde derinliği, açılma şekilleri, menteşeli tercihleri, katlanır özelliği, yeterli kalınlığı, renk seçenekleri, sızdırmazlık niteliği ile alüminyum kapı sistemleri istediğiniz ve beklediğiniz kaliteyi fazlasıyla yansıtmaktadır. Birçok alanda performans testine tabi tutulan kapı sistemlerimiz, gerekli testleri geçtikten sonra satış sürecine dahil edilmektedir. Bu alanda en fazla kullanılan ahşap ürünler ile PVC ürünler arasında ekonomik olarak göze çarpan uygun bir performansa sahiptir.

Ekonomik Alüminyum Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Çevreci ve Esnek Alüminyum Kapı Sistemleri

Geri dönüştürülme oranı olarak %100 bir potansiyele sahip olan alüminyum kapı sistemleri, kullanımdan sonra veya değiştirilme aşamasında kesinlikle atık malzeme bırakmamaktadır. Bu yönüyle geri dönüşümün sağladığı avantaj ile ekonomik olmaktadır. Günümüzde doğal kaynakların ne kadar müsrif şekilde kullanıldığı düşünülecek olursa, geri dönüştürülebilir bir malzemeden kapı sistemleri oluşturmanın, aynı zamanda doğaya bir katkı sağladığı unutulmamalıdır.

Farklı iş alanlarına yönelik olarak farklı malzemeler kullanılabileceği gibi, istenen bütün özellikler aslında alüminyum kapılarda mevcuttur. Yalıtım sağlaması, esnek olması, ekonomik olması göze çarpan ve ön plana çıkan özellikleridir. Mimari yapınız kapılarınızın monte edilmesini zorlaştırıyorsa en iyi çözüm bu kapılardadır. Malzemesinin esnek olması nedeniyle çok özgün ve postmodern tasarımlar ortaya çıkabilmektedir.

Tasarım aşamasında en zorlu modellerin bile kolaylıkla uygulanabildiği bir esnekliğe sahip olması, üretim sürecinde tasarımdaki ürünün birebir şekline ulaşılmasını mümkün kılmaktadır. Bu ürünün esnekliğe ek olarak en fazla beğenilen yönlerinden biri de yüksek ısı yalıtımı sağlabilmesidir.

Çevreci ve Esnek Alüminyum Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik