Dolapdere Çelik Kepenk Sistemleri


Dolapdere çelik kepenk sistemleri, bölgenin en donanımlı firması olan Çınar Kapı Sistemleri tarafından sunulmaktadır. Hem fiyat hem de kalite avantajından yararlanmak için İstanbul’un tüm bölgelerinden iletişim kurabileceğiniz firma, TSE sertifikalı ürünleri ile hizmetini sürdürmektedir. Çelik kepenk ihtiyacı olan tüm işyerlerinde yaptığımız çalışmalarla güvenlik ihtiyacına da katkı sağlıyoruz.

Hem görsel hem de fiziksel olarak sunduğumuz kapı çeşitleri uzun yıllar kullanımda kalmaktadır. Müşterilerimizin her türlü otomatik kapı sistemleri talebine karşılık verirken, arıza ve düzenli bakım çalışmalarımızı da sürdürüyoruz.

Dolapdere Çelik Kepenk Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Çelik kepenk sistemleri konusunda alanında en yetkin üreticilerden biri olarak, ücretsiz keşif desteğimizle alanlarınızı ölçüyoruz, projelendiriyoruz ve en ideal malzemeleri tespit edip üretime geçiyoruz. Kısa sürede ihtiyacınız olan kepenk sistemlerini hazır hale getirerek teslim ediyoruz. En kaliteli ve garantili ürünleri tasarım aşamasından kullanım aşamasına kadar dizayn ediyor ve güvenli şekilde monte ediyoruz.

Ana kapı işlevini problemsiz şekilde yerine getiren, güvenliği ise istenen seviyede sağlayan çelik kepenk sistemleri uluslar arası standartlara göre imal edilmektedir. Malzeme olarak çelik kullanılması zaten dirençli olan bir malzemenin endüstriyel süreçten geçirilerek daha da dayanıklı hale getirilmesiyle son bulmaktadır. Bu da çelik kepenklerin işyerlerinin güvenliği için kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Dolapdere Çelik Kepenk Tamiri

Dolapdere çelik kepenk tamiri konusunda en uzman teknisyenlerimiz her türlü probleminizde destek olmaktadır. Mekanik arızaların giderilmesi için yedek parça hizmeti de sunan servisimiz, çalışmayan veya çalışması sekteye uğrayan tüm donanımları ustalıklar değiştirmektedir. Önce onarım kısmına yoğunlaşan ancak dönüşü olmayan bir noktadaysa yedek parça değişimine odaklanan servis personelimiz, hatasız şekilde teslim etmektedir.

Tüm arıza giderme işlemleri için yeteri kadar personel ile servis hizmetini sürdüren Çınar Kapı Sistemleri, uluslar arası standartlarda ürettiği kapılar ile öncü kuruluşlardan biridir. Sadece imalat veya montaj değil, satış sonrası destek ile de ürünlerini takip etmektedir.

Problem halinde en hızlı şekilde arıza tespiti yaparak gerekli işlem için ihtiyaç duyulan malzemeleri temin eder. Servis hizmetimizin kapsamında yer alan Dolapdere çelik kepenk tamiri ile kepenklerinizin uzun süre dayanıklı şekilde kullanıma açık olmasını sağlıyoruz.

Otomatik çelik kepenklerin taşıdığı işlev dolayısıyla birçok sektörün ana birimlerinden biri olarak kullanıldığı bilinmektedir. Uzaktan kumanda özelliği kullanılabilen bu kapı türlerinin güvenlik için en ideal tercihlerden biri olduğu da unutulmamalıdır.

Yerli üretim olan çelik kepenklerin yedek parçaları da aynı şekilde yerli malzemelerle üretilmekte ve sunulmaktadır. Özel sektör tarafından farklı iş kollarında da bunun tercih ediliyor olması yüksek seviyedeki rağbetin ana sebebidir.

Dolapdere Çelik Kepenk Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Dolapdere Otomatik Kepenk Tamiri

Dolapdere otomatik kepenk tamiri ihtiyacınız varsa en hızlı ulaşabilen ekiplere sahip Çınar Kapı Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden bize ulaşarak en yakın teknik servisimizin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Teknik ekiplerimiz uzman teknisyenlerimiz ile mekanik, elektronik veya fiziksel tüm arızaların tamirini sağlamaktadır. Ciddi mesai harcayarak tamiri kesin bir şekilde sonuçlandıran ve aynı problemin yaşanmaması konusunda da tedbirler alan ekiplerimiz, istenen ürünlerin garanti süresini de uzatmaktadır.

Kuyumculuk gibi değeri yüksek ürünlerin yer aldığı restoranlar, depolar veya bankalar gibi alanlarda Dolapdere çelik kepenk sistemleri güvenlik ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar. Ek olarak alarm sistemleri de ilave edildiğinde daha yüksek bir güvenlik sağlayacaktır.

Diğer yandan ses ve ısı yalıtımı konusunda da oldukça dirençli bir yapıya sahiptir. Bu açıdan da işyerleri için avantaj sağlamaktadır. Otomatik özelliği ve elle açılma özelliğinin ikisinin birden var olması da müthiş şekilde kullanım kolaylığı sağlar.

Dolapdere Otomatik Kepenk Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Blog

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik