Beykoz Otomatik Kapı Servisi


Beykoz otomatik kapı servisi, geniş hizmet ağına sahip deneyimli personelin görev aldığı en kapsamlı hizmetlerden biridir. Tüm otomatik kapı türleri için sunduğumuz kaliteli arıza-bakım servisi ile sorunlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kapı ve kepenk sistemleri ile ilgili yaşadığınız problemleri önce garanti kapsamında değerlendiriyoruz. Mümkün olan en az maliyetle arızaları gideriyoruz. Düzenli bakımlar ile arıza oranını azaltıyoruz. Buna rağmen dış etkenlerden kaynaklanan ve tamir gerektiren hasarları gidermek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Beykoz Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

İnovasyon, güvenlik ve tasarımın birlikte görev aldığı otomatik kapı sistemleri hem yeni mimari anlayışa hem de teknolojiye uygun olarak üretilmektedir. Bu kapsamda İstanbul’un tüm semtlerine yetiştirdiğimiz hizmet ağımıza Beykoz otomatik kapı servisi de dahil olmaktadır.

Kayar kapılar, yana açılır kapılar, seksiyonel kapılar ve fotoselli kapılar kategorilerinin tümünde en yeni yaklaşımları yakalamak ve olası arızaları yine bu yeni yaklaşıma uygun şekilde hızla çözmek için servis elemanlarımızı devamlı eğitimden geçiriyoruz.

Konutlarda, havaalanlarında, hastanelerde, ofislerde ve benzer birçok işletmede en garantili ürünler ile hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Yana kayar kapıların mümkün olan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabildiği görülmektedir.

Otomatik sistemli olduğu için yazılımsal olarak da problem yaşanabilen bu tür kapıların tüm arızalarında yetkin personelimiz acil şekilde çözüm üretmektedir. Sorunsuz çalışma için süreklilik arz eden bir prensip ile aktif halde olması gereken tüm ürünlerimizde düzenli bakımlar ile periyodik destek sunuyoruz.

Beykoz Otomatik Kapı Tamiri

Beykoz otomatik kapı tamiri bölgemizde faaliyet gösteren tüm işletmeleri kamu kurum ve kuruluşları, dernek ve vakıflara sunulan kaliteli hizmetimizdir. Özellikle binaya ana girişi sağlayan kapıların açık kalamayacağı veya sürekli kullanılmasından ötürü kapalı kalamayacağı düşünülürse, mümkün olan en kısa sürede arızanın giderilmesinin önemi anlaşılacaktır.

Alışveriş merkezleri gibi yoğun kullanılan binalarda otomatik kapı olarak kullanılan tüm kapı türlerinin enerji kaynaklarından veya mekanik nedenlerden kaynaklanan arızalarını gideriyoruz.

Çınar Kapı Sistemleri olarak otomatik nitelikli tüm kapılarda teknolojiye uygun şekilde üretimler gerçekleştirip, bakım ve tamir servislerimiz ile her zaman destek sunuyoruz. Ürünlerimizi malzeme kalitesinden taviz vermeden üretim aşamasından geçiriyoruz, kalite testlerinden sonra hatasız şekilde montajını gerçekleştiriyoruz.

Beykoz otomatik kapı tamiri konusunda da en nitelikli personelimizi görevlendiriyoruz.

TSE standartlarında sunulan tüm hizmetlerimiz arasında Beykoz otomatik kapı servisi de bulunmaktadır. Garantili şekilde verilen bu hizmet yetkili personelimizin imzası ile kayıt altına alınmaktadır. Daha sonraki arıza kayıtlarına kaynak teşkil etmesi açısından bakım ve onarım geçmişi kayıt altına alınarak, yapılacak işlemin türü konusunda hızlı karar verilmesi sağlanmaktadır.

Beykoz Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Beykoz Otomatik Kapı Sistemleri

Beykoz otomatik kapı sistemleri tüm hizmetler kategorisinde Çınar Kapı olarak kaliteli hizmetimizi sürdürüyoruz. Otomatik kapıların tüm arıza türlerinde hızlı çözüm önerilerimiz ile problemlerinizi çözüyoruz.

Mobil servislerimiz İstanbul’un tüm semtlerinde verdiği kaliteli hizmeti Beykoz Otomatik Kapı Servisi olarak da sunmaktadır. Sürekli gelişim ilkesiyle en yeni teknolojik gelişmeleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Kompleks halinde inşa edilen binalarda birimler arası geçişlerde kullanılan tüm otomatik kapı sistemleri konusunda yetkili servis olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çift yönlü açılan veya fotoselli olarak hareket eden kapılarda yaşanabilecek tüm arızaları anında tespit ederek çözüm üretiyoruz. Beykoz otomatik kapı servisi olarak hızlı çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefliyoruz.

Toplam kalite felsefesine uygun şekilde sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin arıza problemleri ile ilgileniyoruz. İstanbul genelinde Beykoz özelinde tüm servislerimiz kapı tamiri ve bakımı konusunda yetkindir. Garantili hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaya devam edeceğiz.

Beykoz Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik