Patlatma Cam Kapı

Patlatma cam kapı kırılmış ve çatlamış bir cam görünümüne sahip kapı türüdür. Farklı bir bakış açısı isteyen ve görenleri şaşırtan bir tasarıma sahip olmak isteyen kişilerin farklı kalınlıklarda cam seçenekleri ile bu çeşide ilgi gösterdikleri görülmektedir. 10 mm ile 20 mm arasındaki kalınlıklarda üretilen ve kullanılan bu cam türü özel tasarım olarak görenlerin dikkatini çekmektedir.

Kırık görüntüsüne rağmen temperli olarak üretildiği için darbelere karşı normal cam kapılardan daha dayanıklı olmaktadır. Farklı renk seçenekleri de mevcut olduğu için bina mimarisine en uygun olan renkleri seçebilirsiniz. Uzman ekibimizden ücretsiz keşif desteği alarak binanız için en uygun kapı modelinin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Patlatma Cam Kapı Üretimi

Patlatma cam kapı üretimi alanında lider firmalardan biri olarak yılın her ayı hızlı bir şekilde imalat süreci geçirip montaj gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan tüm camlı veya camsız kapı türlerini istediğiniz ölçülerde ve modellerde, dayanıklı, uzun ömürlü ve TSE belgesi olarak teslim ediyoruz. Ürettiğimiz ve montajını sağladığımız tüm ürünlerimizin garantili olduğunu belirtmek isteriz.

Kapı ve kapı aksesuarları üretiminde ülkemizin öncü kuruluşlarından biri olarak, katalogumuzdaki tüm modeller konusunda profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İmal ettiğimiz ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimiz doğal referanslarımızdır. Müşteri memnuniyeti sağladığımız ve tamamladığımız tüm işleri inceleyebilir, istediğiniz modelin hangisi olduğuna takılmış kapılarımız üzerinden karar verebilirsiniz.

Patlatma Cam Kapı Üretimi - Çınar Kapı Sistemleri

Patlatma Cam Kapı Modelleri

Patlatma cam kapı modelleri arasında en fazla rağbet görenler kumlu, logolu, desenli modellerdir. Çatlak bir cam görünümü bazı işyerlerinin veya farklı kullanım amacına sahip binaların konseptine uygun olmaktadır. Bu cam modelimizi kimi zaman binanın tasarımını yapan mimarlar kimi zaman ise işletme sahipleri talep etmektedir. Oldukça dikkat çeken bir tasarım olduğu için özel bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz.

Bu cam kapı modellerimiz arasından seçtiğiniz veya talep ettiğinizi daha sağlam olması amacıyla temperli şekilde teslim ediyoruz. Temper işlemi için gerekli olan süreyi en baştan müşterilerimiz ile konuşarak hem süre hem de iş teslimi konusunda istişare sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin talep ettiği patlatma cam kapı modelini en uzun ömürlü olacak şekilde monte etmiş oluyoruz.

Patlatma Cam Kapı Modelleri - Çınar Kapı Sistemleri

Patlatma Cam Kapı Özellikleri

Patlatma cam kapı özellikleri arasında en dikkat çekeni modelidir. Bir cisim çarpmış veya darbeye maruz kalmış gibi kırık görünmesi ilgi çekmektedir. Ayrıca kırık görüntüsünün altında temper işlemi sayesinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Görüntü ve yapı arasındaki bu tezat yeni nesil cam kapı modelleri arasında özel bir yere sahip olmasını sağlamaktadır.

Cam kalınlığı olarak sahip olduğu özellikler ise 10 mm ile sıralı olarak ikişer mm artarak 20 mm kalınlığa kadar çeşitlerin bulunmasıdır. Kapı ölçüsü olarak ise klasik ve standart olan 90*210 cm ölçüler ile 120*210 cm ölçülere kadar farklı ebatlar söz konusu olmaktadır. Ücretsiz keşif desteği ile ölçüleri bizzat ekibimiz yerinde almaktadır. Böylece kapı alanı ile ilgili olarak yapılması gereken tadilat, ekleme ve düzeltme gibi çalışmalar yerinde incelenmektedir.

Patlatma Cam Kapı Özellikleri - Çınar Kapı Sistemleri

Patlatma Cam Kapı Fiyatları

En çok ilgi çeken ürünlerimiz arasında olan patlatma cam kapı fiyatları müşterilerimizin gerek web sitemizden teklif alarak gerekse işyerimizi ziyaret edip modellerimizi inceleyerek öğrenebilecekleri konular arasındadır. Piyasa koşullarının farkında olan firmamız, TSE kalitesinde olan ürünleri uygun fiyatlarla vermeye çalışmaktadır.

Toplu alımları için veya tekli ihtiyaçlar için firma yetkilimiz ile görüşerek kararınızı verebilirsiniz. Patlatma cam kapı modellerimizi yerinde inceleyerek ölçüleriniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Profesyonel tasarımcılarımız ile en modern konseptlere sahip olmak için çalışmalarımızı yerinde inceleyebilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik