Sürgülü Cam Kapılar İle Yerden Tasarruf Edin


Sürgülü cam kapılar çalışma mekanizmaları nedeniyle arkalarında veya önlerinde yerleştirilecek herhangi bir ekipman açısından oldukça avantajlı bir boş yer olanağı sağlamaktadır.

Ev sahipleri evlerinde kullanım alanlarını planlarken nasıl bir değişiklik yapılacağını tasarlayamadıklarında kısmi veya tam olarak bir yenilenmeyi düşünebilirler. Evinizdeki alan kullanımını yenileme maliyeti ve karmaşası olmadan planlamak için sürgülü cam kapılar çok cazip bir çözüm sunmaktadır.

Üstelik kaliteli, TSE standartlarında ve mimari yapınıza uygun sürgülü cam kapı modelleri ile uzun ömürlü bir kapı sistemine sahip oluyorsunuz. Evinizde buzdolabını veya benzeri bir aksesuarı yerleştirmek istediğiniz zaman özellikle mutfaklarda çok fazla zorlanırsınız.

Açılan kanatlı kapı yerden ciddi şekilde zarar etmenize neden olur. Yerleşimi azami seviyede tasarruflu yapmak zorunda kalmamak için en ergonomik çözüm, mutfaklarınız için sürgülü cam kapılar olmaktadır.

Normal sürgülü kapıların mimari yapınıza ters düşeceği gerçeğinden hareketle, mutfakları için cam kapılar tercih edilmektedir. Eski yapılarda odalardaki kapılar bile camsız ve düz olarak imal edilirken, zamanla sadece üst kısmı camdan oluşan ahşap kapılar istenmeye başladı. Daha sonra ise daha estetik camların yer aldığı kapı modelleri evleri süslemeye başladı.

Sürgülü Cam Kapılar İle Yerden Tasarruf Edin - Çınar Kapı Sistemleri

Yüksek Standartlarda Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü kapılar takmak yer açısından size oldukça avantaj sağlar. Ancak bundan daha fazla yarar sağladığını söylemek de yanlış olmaz.

Kapıların menteşesi olmadığı için eşyaların odalara girip çıkması daha kolay olur.

İnşaat aşamasından sonra eşyalar yerleştirilmeden önce kapılar monte edildiği için, mutfaklardaki veya diğer odalardaki büyük ebatlı eşyaların girmesi bazen santimetre farkıyla işleri zorlaştırmaktadır. Böyle durumlarda sürgülü kapılar, menteşeleri olmadığı için büyük eşyaların girmesinde zorluk yaşamanızın önüne geçer.

Kapıyı yana kaydırarak müthiş bir yer imkanı elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm alana sahip olmak için bundan daha iyi bir tercih olamaz. Kanatlı kapıların aksine sürgülü bir iç kapı duvara yakın durmaktadır. Bu kapıyı hareket ettirmek için sadece basit bir çekme-itme kuvveti yeterli olmaktadır.

Elbette güvenlik amacıyla kapıların kapanmasına yakın durdurucu bir ekipman da özellikle küçük çocukların elini sıkıştırmasının önüne geçecektir. Tüm model ve ekipmanlar Çınar Kapı Sistemleri olarak temin edilerek montajı profesyonel şekilde sağlanmaktadır.

Sürgülü cam kapı evinizdeki alanın görsel hatlarını ve işlevini bozmadan mimari olarak estetik durmaktadır. Hava akışını sağlamak için yana itmek yeterli olacaktır. Pencereler arası veya odalar arası hava akışını sağlamak için kapıların çarpması problemine de son vermektedir. Bu açıdan bile çarpan kapı sesinden muaf bir eve sahip olacaksınız.

Yüksek Standartlarda Sürgülü Cam Kapı Modelleri - Çınar Kapı Sistemleri

Uygun Fiyatlı Mutfak Sürgülü Cam Kapıları

En uygun fiyatlı mutfak sürgülü cam kapıları Çınar Kapı Sistemleri olarak bünyemizde yer almaktadır. Bütçenize uygun ve cazip ödeme seçenekleriyle bu işlevsel kapılara sahip olabilirsiniz. Büyük odaları mahremiyet veya işlevsellik amacıyla ikiye bölmek için dahi kullanabileceğiniz, fevkalade faydalı sürgülü cam kapı sistemleri, firmamızın deneyimli teknisyenleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

Sürgülü iç cam kapılar alanların daha iyi yönetmek isteyen ev sahipleri arasında inanılmaz derecede popüler olmakla birlikte, çok farklı stiller ve kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte gelmektedir. Kişisel tarzınız ne olursa olsun, evinizdeki hemen hemen her odaya uyacak bir iç sürgülü kapı modeli vardır.

Amerikan mutfak modeli ile inşa edilmiş geniş oturma odalarında, mutfak kısmını oturma grubunuzdan ayrı tutmak istiyorsanız; sizin için en iyi seçenek sürgülü kapılar olacaktır. Tek bir dokunuşla bir odaya birden çok işlev kazandırabilirsiniz. Odaları birbirinden ayırmak, birini diğerine bağlamak veya farklı amaçlarla kullanmak için sürgülü cam kapı modellerini inceleyebilirsinz.

Uygun Fiyatlı Mutfak Sürgülü Cam Kapıları - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik