Otomatik Kepenk Hakkında Sorulan Sıkça Sorular


Otomatik kepenkler, hırsızlara, böceklere ve fırtına enkazı gibi diğer rahatsız edici dış etkenlere karşı harika bir savunma hattıdır, bu nedenle ülkemizde bu kadar çok tercih edilir.

Otomatik kepenklerde, konut ve ticari uygulamalar için lider kepenk üreticilerindeniz. Kepenk çeşitlerimiz hakkında sık sık sorulan o kadar çok soru var ki, bu yüzden sorularınıza yardımcı olabilecek, yaygın olarak sorulan 10 sorudan oluşan bu listeyi bir araya getirdik.

Otomatik Kepenk Hakkında Sorulan Sıkça Sorular - Çınar Kapı Sistemleri

Neden otomatik kepenklere ihtiyacım var?

Davetsiz misafirlerden, aşırı hava koşullarından, sineklerden ve sivrisineklerden koruma

  • İyileştirilmiş yalıtım
  • Artan gizlilik
  • Azaltılmış enerji tüketimi
  • Estetik çekicilik

Kepenkler Ne Kadar Güçlü?

Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiş ve yüksek yoğunluklu poliüretan ile yalıtılmış, birbirine kenetlenen çıtalar sistemi olarak inşa edilmişlerdir ve onları inanılmaz derecede güçlü ve dayanıklı kılan, solmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı fırınlanmış emaye boyaya sahiptirler.

Otomatik Kepenkler Ne Kadar Güçlü? - Çınar Kapı Sistemleri

Nasıl çalıştırılırlar?

Bir evin veya binanın dış cephesine kurulsalar da kapılardaki kepenkler içeriden çalıştırabilirler. Manuel olarak veya her ikisi de uzaktan kontrol edilebilen pil üniteleri veya elektrik motorları ile çalışırlar.

Kepenkler Gürültünün Azaltılmasına Yardımcı Olabilir mi?

Kepenklerin kurulduğu odadaki gürültüyü %50'ye kadar azaltmaya yardımcı olabilir. Kepenklerin bir odayı tamamen ses geçirmez hale getiremeyeceğini, sesin çatıdan, kapıların altından ve diğer pencerelerden gelebileceğini unutmamak önemlidir.

Temizlik ve Bakımları Nasıl Yapılmalıdır?

Sağlam yapıları nedeniyle çok az bakım gerektirir. Perde aşağı doğru hareket ederken kılavuzların engellenmediğinden emin olun ve perde tamamen kapalı konumdayken hortumla temizleyin. Temizlerken yumuşak bir bez ve aşındırıcı olmayan temizlik sıvıları kullanın ve yana doğru değil yukarı ve aşağı silmeyi unutmayın.

Otomatik Kepenk Gürültüyü Azaltabilir mi? - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik