Kadıköy Otomatik Kapı Sistemleri


Kadıköy otomatik kapı sistemleri firmamız bünyesinde profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir. Farklı türlerde ve ihtiyaçlara uygun otomatik kapıların elektronik sistemlerle entegreli şekilde monte edilerek hizmete sunulması, periyodik bakımının yapılması, arıza gösterdiğinde eksik parçaların temin edilerek tamirinin yapılması ekibimiz tarafından hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy bölgesinde deneyimli kapı firmalarından biri olarak üstün teknoloji ürünlerini müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Birçok işyerinin yer aldığı bölgemizde giderek artan nüfus yoğunluğunu ve müşteri kapasitesini doğru yöne kanalize etmek, binalara giriş çıkışında otomasyon sistemlerle desteklenmiş kapılar kullanmak zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Kapıların yönetilmesi için veya kontrolü için personel görevlendirmesi ancak yüksek güvenlikli tesisler veya resmi binalarda gerçekleşmektedir.

İşyerlerinin bu iş için bir personel istihdam etmesi masraflı olmaktadır. Bu yüzden teknolojinin de gelişmesiyle birlikte otomatik kapı sistemleri özellikle Kadıköy gibi nüfus yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde neredeyse tüm sektörler tarafından kullanılmaktadır.

Kadıköy Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Kadıköy Otomatik Kapı Servisi

Kadıköy otomatik kapı servisi, tüm müşterilerimiz için randevu alınarak ulaşabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Kapılar ile ilgili yaşayacağınız tüm problemler için uzman teknisyenlerimiz iş başındadır. Acil olması bakımından hastane, itfaiye, polis merkezleri veya yüksek öncelikli kurumların servis hizmetleri hızlı şekilde yapılmaktadır. Tüm müşterilerimiz eşit şekilde hizmet almakta, profesyonel servis hizmeti tüm Kadıköy bölgesine zamanında yetiştirilmektedir. Sektörün öncü firmalarından biri olan Çınar Kapı Sistemleri olarak Kadıköy otomatik kapı sistemleri hizmetimizi TSE belgeli ve garantili ürünler ile sürdürüyoruz.

Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen ve tüm birleşim yerleri uzman şekilde monte edilen otomatik kapı sistemlerinin uzun yıllar hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Kullanıldığı işyerlerinde insan trafiğini yönlendirmek ve yönetmek için çok işlevsel olan otomatik kapılar, aynı zamanda güvenliği sağlamak için de elverişlidir.

Mimari dokuya sunduğu görsel katkı da yadsınamaz. Farklı fonksiyonlarla desteklenebilen, yarı açık şekilde veya tam kapalı şekilde kullanılabilen özellikte olabilmektedir. Fotosel özelliği eklenerek açılma şekli de belirlenebilen bu tür kapılar günlük hayatta birçok büyük binada karşılaşabileceğiniz niteliktedir.

Günlük olarak birçok işletmede kullandığınız, fark etmeden geçiş yaptığınız otomatik kapı sistemlerinin farklı özellikleri mevcuttur. Bu farklı özellikleri kullanırken ister istemez bazı arızalar veya servis ihtiyacı baş gösterebilir. İnsan yaşamını kolaylaştırmak için dizayn edilen tüm otomatik kapı sistemleri konusunda yetkin firmalardan biri olarak, servis ağımızda bulunan tüm yerleşkelere hızlı hizmet sunarak, kapı problemi yüzünden mağdur olmalarını engelliyoruz.

Kadıköy Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Kadıköy Otomatik Kapı Tamiri

Kadıköy otomatik kapı tamiri birçok işyerinin sık sık başvurduğu hizmetlerden birisidir. Çok yoğun şekilde kullanılan otomatik kapıların gönyelerinde, kızaklarında, vidalarında, bağlantı elemanlarında ve elektronik sistemlerinde sorunlar yaşanabilir. Çarpma veya darbe nedeniyle kırılabilir, onarılması gerekebilir. Kendi özel güvenlik önlemleri olan, elektrik problemlerinde elle açılıp kapanabilen sistemler oluşturulmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri birçok işyerinin çok önemli ihtiyacını karşılamaktadır. Kullanıcıların kullanım esnasında zarar görmesini önleyecek birçok güvenlik tedbiri de otomatik sistemlerin bünyesinde alınmaktadır. Garaj kapılarından, seksiyonel kapılara ve panjurlara kadar birçok türden otomatik kapı sistemi firmamız tarafından üretilmektedir.

Farklı koşullara dayanıklı olacak şekilde tasarlanan, dayanıklı malzemeden üretilen otomatik kapı sistemleri uzun süre problemsiz şekilde çalışmaktadır. Belirli şiddetteki darbelere de dirençli olacak şekilde projelendirilen bu tür kapıların arızası ve satış sonrası desteği de firmamız tarafından verilmektedir.

Profesyonel servis ve arıza hizmeti Çınar Kapı Sistemleri olarak sektörümüzde yıllarca yürüttüğümüz hizmetler arasındadır. Otomatik kapı sistemleri siparişin ardından çeşitli endüstriyel aşamalardan ve testlerden geçirilmektedir. TSE sertifikalı olarak üretilen ürünlerimiz konusunda uzman ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kadıköy Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik