Çelik Kepenk Sistemleri

Çelik kepenk sistemleri birçok işyerinin ana kapısına ek olarak güvenlik maksadıyla yapılan, kimi zaman da tamamen tek kapı olarak kullanılan, açıldığında geniş giriş-çıkış alanı sağlayan, sarmal kepenk sistemleridir. Çelik malzemeden oluşması nedeniyle dayanıklı ve sağlam şekilde koruma sağlamaktadır. Özellikle işyerlerinde kullanılarak belirli bir bütçe ile oluşturulan varlıkların korunmasına yardımcı olmaktadır. Alarm sistemleri entegre edilerek güvenlik artırılabilir.

Çelik Kepenk Montajı - Çınar Kapı Sistemleri

TSE standartlarında üretilen çelik kepenk sistemleri otomatik olarak açılabilme özelliğine de sahiptir. Uzaktan kumanda ile veya yanına yerleştirilen kilitli paneliyle açılması mümkündür. Kullanımının pratik olması, imalatının yerli imkanlarla gerçekleştiriliyor olması, müşteri memnuniyeti sağlıyor olması gibi özellikleri nedeniyle birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.

Garaj girişleri, büfeler, bankalar, depolar, restoranlar, kuyumcular gibi ticari işletmeler çelik kepenk sistemleri kullanarak güvenliklerini sağlama almaktadırlar. Kepenk sistemlerinin üretimi, montajı ve bakımı konusunda yetkili olan firmamız ile en kaliteli sistemlere sahip olabilirsiniz.

Çelik Kepenk Özellikleri

Çelik kepenklerin en önemli özellikleri arasında güvenliği sağlamaları bulunmaktadır. Kapı olarak tercih edildiğinde ısı yalıtımı niteliğine e sahip olmaktadır. Yalıtımlı seçenekte sac kalınlığı yalıtım özelliğine göre şekillenmektedir. Çelik kepenk özellikleri arasında elle kontrol edilmesi veya otomatik olarak kontrol edilmesi seçenekleri de bulunmaktadır. Elle kontrolde kepenk sisteminin dışında açılmasını sağlayan kilitli motorlu bir kontrol mekanizması bulunur.

Çok yoğun olarak kullanılan işletmelerde hızlı olması için güçlü motorlar ile çalıştırılmaktadır. Tekli panel seçeneği olduğu gibi pencereli modelleri de vardır. Çelik kepenk sistemlerinin üzerine reklam logosu bastırabilir, istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Dış kapı sistemi olarak kullanıldığı için çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Çelik Kepenk Özellikleri - Çınar Kapı Sistemleri

Çelik Kepenk Teknik Şartnamesi

Çelik kepenk teknik şartnamesi çeşitli ihalelerde kepenklerin sahip olması gereken minimum özellikleri içermesi ve satın almayı bu yolla gerçekleştirmesi açısından önemlidir. Kepenk kalınlığının ne kadar kalınlıkta olması gerektiği, sahip olması gereken mukavemetin ne kadar olacağı, çelik malzemeler kullanılarak yapılacak olan kepenk sisteminin korozyona karşı dayanıklılık seviyesi gibi nitelikleri kapsamaktadır.

Kepenklerin elektrostatik boya ile boyanması, kullanılacak plastik fitiller, boyu, eni, kapanma özelliği, açılma hızı gibi etkenler de çelik kepenk teknik şartnamesinde yer alan maddeler olmaktadır. Deneyimli çelik kepenk firmaları bu şartnameleri profesyonel şekilde inceleyerek gereken özellikleri taşımasını sağlamaktadır.

Çelik Kepenk Teknik Şartnamesi - Çınar Kapı Sistemleri

Çelik Kepenk Montajı

Çelik kepenk montajı yetkili firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Gerek kepenk sisteminin belirli bir dengede takılarak düzgün açılıp kapanması, aynı seviyede kapalı kalması, herhangi bir sarsıntıda dengesinin bozulmaması, açma kapama sistemlerini sağlayan elektrik bağlantılarının yapılması uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Çelik Kepenk Servisi Montajı - Çınar Kapı Sistemleri

Montajı yapılan kepenklerin garanti süresi başlamakta, garanti kapsamındaki arızalar ücretsiz şekilde giderilmektedir. Ayrıca düzenli olarak bakımları yapılan çelik kepenk sistemlerinin arıza ihtimalinin de az olduğu görülmektedir. Kepenklerin takılacağı yüzeylerde dengeyi bozacak veya montajı engelleyecek herhangi bir engel kullanılabilen çelik kepenk fiyatları piyasa dengesi korunarak sunulmalıdır. Uygun ödeme seçenekleri ile çelik kepenklere sahip olabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti ile ihtiyacınız olan kepenk sisteminin ölçülerini alıyor, istediğiniz malzemeler ile ürün imalatına başlıyoruz. TSE sertifikalı olarak üretilen çelik kepenk sistemleri uluslar arası kuruluşların yayınlamış olduğu standartlara da uymaktadır.

Farklı modeller ve seçenekler ile herhangi bir deformasyona uğramayan çelik kepenklerin montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Teknolojinin sunduğu tüm imkanlar ile üretilen ürünlerimiz için destek sunmaya devam ediyoruz. Teknik destek ile tüm problemlerinizi çözüme kavuşturuyor, çelik kepenklerinizi uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz. Farklı renkler ve modeller ile dayanıklı kepenk sistemlerine sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik