Çengelköy Otomatik Kapı Sistemleri


Çengelköy otomatik kapı sistemleri yüksek teknolojiden yararlanılarak yapılan en kapsamlı sistemler arasındadır.

Avrupa standartlarında üretilen kapılar ile daha modern binalarda daha modern giriş opsiyonlarını kullanıyorsunuz. Çınar Kapı Sistemleri olarak en gelişmiş binalarda en gerekli otomatik kapı sistemlerini kullanarak, daha güvenli giriş-çıkışlara sahip olunmasına destek oluyoruz. Kaliteli hizmet skalamızda yer alan tüm kapı türlerinde servis ve arıza giderme hizmetini sunuyoruz.

Çengelköy Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Günümüzde modern binaların en fazla kullandığı kapı türleri arasında yer alan otomatik kapı sistemleri, Çengelköy gibi kalabalık nüfus yoğunluğunun olduğu bölgelerde arıza vermeden kullanılmalıdır. Gün içindeki yoğunluğu iyi yönetebilmek, insan trafiğinin akışını aksatmamak adına otomatik kapı sistemlerinin sürekli aktif kalması zorunludur.

Bu nedenle Çengelköy otomatik kapı sistemleri firması olarak en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Teknolojinin sunduğu tüm nimetler, insanlığın hizmetine sunmak için kendi sektörümüzde yıldızlaşan firmalar arasında olmanın verdiği gururla, hizmetimizi son sürat devam ettiriyoruz.

Çengelköy Otomatik Kapı Servisi

Çengelköy otomatik kapı servisi, firmamızın en gelişmiş standartları ve teknolojiyi kullanarak, siz değerli müşterilerimize sunduğu kaliteli hizmetlerden biridir. Kapı ihtiyacınızda ücretsiz keşif ve ölçü alma yaparak fiyatlandırma çizelgemizi sunuyoruz. Birbirinden estetik duran kapı modellerimiz ile binanızın mimari yapısıyla uyumlu türlerimiz üretim safhasından önce profesyonel bir tasarım aşamasından geçmektedir. Üretimini yaparak montajını sağladığımız tüm otomatik kapı sistemlerinde servis hizmetimiz vardır. Gerek arızalarda gerekse bakımlarda en kapsamlı hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Otomatik kapı sistemlerinin algılayıcı sensörlerinin bakımı konusunda en gelişmiş teknolojiyi ve temizlik araçlarını kullanıyoruz. Artık algılama özelliği zayıflamış parçaların ise değişmeden önce kontrolünü yaparak, bakım ile problemini gidermeye çalışıyoruz. Sürekli eğitimden geçen personelimiz tüm otomatik kapı sistemleri konusunda yetkin kalmaktadır. Sektörümüzde değişen ve teknolojiyi hızlı şekilde firmamıza adapte ediyoruz. Böylece servis personelimiz daima güncel bilgilerle hizmet vermektedir.

İstanbul’un tüm semtlerinde aktif şekilde hizmet sunan servis personelimiz, otomatik kapı sistemleri ile ilgili tüm bakımları yapmaktadır. Bizden temin ettiğiniz otomatik kapı türleri konusunda anlaşmalı bakım sözleşmesi yaptığınız takdirde olası tüm problemleri gerçekleşmeden önce önlem alma yöntemi ile engelliyoruz. Böylece kapılarınızı aynı kalitede ilk günkü modernliği ile kullanmaya devam ediyorsunuz.

Çengelköy Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Çengelköy Otomatik Kapı Tamiri

Çengelköy otomatik kapı tamiri konusunda yetkin kadromuz her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Kapılarınızda yaşanacak elektronik veya mekanik tüm arızalarda yedek parça garantisi veriyoruz. Daha önce garanti kapsamında bizden aldığınız hizmet söz konusu ise ücretsiz şekilde servis hizmetimizi yerine getiriyoruz. Otomatik kapıların en fazla karşılaştığı problemleri silsile halinde çözüm kavuşturuyoruz. Elektronik arızalarda yazılım desteği veya parça değişimi başlıklarında profesyonel çözüm önerileri sunuyoruz.

Bölgemizde en geniş kadroya sahip kapı firması olarak İstanbul’un tüm mahalle ve caddelerinde varız. Uzak yakın demeden otomatik kapı sistemleri tamiri konusunda destek sunmaya devam ediyoruz. Parça değişimi gerektiğinde portföyümüzdeki materyalleri kullanıyor; böylece maliyetinizin düşük olmasını sağlıyoruz. En garantili ürünlerimiz ile hizmet sunma gayreti içindeyiz. Tekrar aynı problemi yaşamamız için tüm tedbirleri alıyoruz. Çınar Kapı Sistemleri olarak tüm otomatik kapı sistemleri konusunda tüm müşterilerimize en yüksek standartlarda çözümler geliştiriyoruz.

Kurumsal kültürü benimsemiş yetkin personelimiz gün içinde her saat yardımınıza koşmak için hazırdır. En acil durumları önceliklendirerek otomatik kapıların aktif şekle gelmesine yardımcı oluyoruz. Kritik bina olarak nitelendirilen kamu güvenlik kurumlarında gün içinde çözümler geliştirme standardını yakalamış durumdayız. Büyük binalarda giriş çıkışlarda mağduriyet yaşanmaması için birden fazla ekip de görevlendirme opsiyonumuzu da her zaman değerlendiriyoruz.

Çengelköy Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik