Sineklik Kapı Sistemleri

Sineklik kapı sistemleri başta sinekler olmak üzere çeşitli böceklerin evinizin içine girmesini önlerken hava akımını kesmeyen sistemlerdir. Özellikle yaz aylarının çok sıcak geçtiği bölgelerde olmazsa olmaz kapı türleri arasındadır. Kimi kullanıcılar ana kapı ayrı sineklik kapı ayrı şekilde kullanmak isterken, kimileri ise yer darlığından ötürü sineklik kapı sistemlerini tercih etmektedir. Hem giriş-çıkışı sağlaması, hem zararlı haşerelerin girmesini önlemesi hem de daire içine hava girmesini sağlaması açısından çok kullanışlı kapı modellerimiz arasındadır.

Sineklik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Kapılara entegre edilen sineklikler son zamanlarda daha sağlam yapıda üretilmektedir. Eskiden plastik sineklikler revaçta iken artık darbelere karşı daha dayanıklı tel sineklikler kullanılmaktadır. Hem uzun ömürlü olması hem de çeşitli hava koşullarına karşı da dayanıklı olması açısından daha uzun süre kullanılabilecek sineklikler müşterilerimiz tarafından da öncelikli olarak istenmektedir.

Sineklik Modelleri

Sineklik modelleri kedi sinekliği, menteşeli sineklik, stor sineklik ve plise sineklik gibi çeşitlere sahiptir. Farklı kullanım amaçları olduğu ve farklı zevklere hitap ettiği için tüm modellerimizi garantili olarak üretiyor ve kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Sineklik takılacak alanın ölçüsünü ücretsiz şekilde alarak fiyatlandırmamızı yapıyor ve uygun gördüğünüz takdirde hızlı şekilde imalata başlıyoruz. Hem hız hem de kalite olarak yüksek standartlara sahip ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İhtiyaç dahilinde uygun ölçülerle hazırlanan sineklikler istenen alanlara teknik detaylara riayet edilerek monte edilmektedir. Zararlı böceklerden korunmanız için en kullanışlı yöntemlerden biri olan sineklikler ile yaz-kış demeden her ay hava akımını sağlayabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik

Normal pencere kanadı gibi açılabilen, menteşeler aracılığı ile pencere veya kapı kasasının dış profiline monte edilen menteşeli sineklik en fazla kullanılan modellerden biridir. Yerinden sökülebilmesi temizliğini kolaylaştırmaktadır. Bu sineklik türünün kullanılabilmesi için uygun genişlikte bir açılma alanına sahip olması gerekir. Sabit sinekliklere nazaran çok daha işlevseldir.

Pileli Sineklik (Akordion, Plise)

Pileli sineklik diğer adlarıyla akordion veya plise olarak da bilinmektedir. Akordion gibi açılma özelliğine sahip olduğu için yatay düzenekle sağa-sola doğru açılma-kapanma niteliklidir. Açıldığı zaman bir yerde toplandığı için yerden tasarruf etmenizi sağlar. Kapandığı zaman da düz görünüme kavuşarak dairenizi sineklerden korur.

Sürgülü Sineklik

Sürgülü sineklik yana doğru açılabilme ve bir noktada toplanabilme özelliği nedeniyle kullanılır. Genelde PVC kapılara monte edilerek daha uyumlu bir görünüm sağlar. Elbette farklı malzemeden yapılmış kapılara da farklı renklerde sürgülü sineklikler monte edilebilmektedir. Sürgülü yapısıyla sağ veya sol hareketle açılarak kapınızın tamamen açık kalmasını da sağlar. Tam kapalı konumdayken ise tüm zararlı haşerelerin geçişini önler. Gözenekleri farklı büyüklükte olabilmektedir.

Sineklik Profili

Sineklik profili sinekliklerin tutturulduğu ve montaj edildiği bölümleridir. Farklı malzemelerden imal edilebilmektedir. Profile tutturulan tel sineklikler dört yandan güçlendirilerek dayanıklı ve gergin hale getirilir. Böylece hem hava geçişini önlemez hem de estetik yönden güzel bir görünüme sahip olur.

Sineklik profillerinin sağlam malzemeden yapılmış olması uzun ömürlü kullanılmasını sağlayacaktır. Takılacağı alanın ölçülerinin doğru alınması önemlidir. Profiller atölyede kesilip sineklik takılarak hazır hale getirilir. Bu yüzden ölçülerinin dip noktalar hesap edilerek ve menteşe genişlikleri de düşünülerek alınması önemlidir.

Sineklik Kapı Fiyatları

Sineklik kapı fiyatları firmamızın üzerinde önemle durduğu konulardan biridir. İhtiyacınız olan kapı türlerini hızlı şekilde temin ederek montajını gerçekleştiren ekibimiz sineklik kapılarda da ölçülerinizi alarak hızlı bir hazırlama süreci geçirmektedir. İstediğiniz modelleri TSE sertifikalı şekilde hazırlıyor, garantili olarak hizmetinize sunuyoruz. En sağlam ürünler için firmamız müşteri ilişkileri departmanı ile görüşebilirsiniz.

Fiyatlar konusu piyasanın en çok düşündüğü konuların başında gelmektedir. İhtiyaç dahilinde olan kapılar için gerek binanın tasarımcıları gerekse tekli alım yapmak isteyen apartman yöneticileri veya çeşitli işletmeler için cazip ödeme imkanları ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik