Cennet Otomatik Garaj Kapısı Tamiri


Cennet otomatik garaj kapısı servisi olarak, profesyonel hizmet ağımızı bölgemizin her tarafına ulaştırmayı başarıyoruz. Resmi dairelerin, otoparkların, özel konutların, hastanelerin veya büyük işyerlerinin otomatik garaj kapısı montajlarını yapmak, problemlerini çözmek, yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak ve bunların tümünü yeterli hızda gerçekleştirmek, müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktadır.

Garaj kapısı servisi hizmeti kapsamında verilmek zorunda olan tüm başlıkları Çınar Kapı Sistemleri olarak uzman personelimiz ile sunuyoruz.

Cennet Otomatik Garaj Kapısı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik garaj kapıları genelde araç trafiğinin yoğun olduğu ve sık şekilde kullanılan binalarda fayda sağlamaktadır. Elbette günlük giriş çıkış yapan bireysel kullanıcıları da unutmamak gerekir. Ülkemizde konutların büyük çoğunluğunda artık otomatik sistemli garaj kapıları kullanılmaktadır. Hem güvenlik hem de aracın sağlığı için kapalı garajların kullanılması yarar sağladığı için, müşterilerimiz bu taleple bizlere ulaşmaktadır.

Garaj kapılarının düzenli çalışması için profesyonel şekilde monte edilmesi gerekir. Parçaların kaliteli olarak kullanılması, periyodik bakımları yapıldığı sürece kapının sorun yaşamamasına katkı sağlar. Bu yüzden TSE belgeli parçalar ile otomatik garaj kapıları konusunda en yetkin hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Otomatik özellikli garaj kapılarının sağlıklı şekilde uzaktan kumanda ile çalışması gerekliliğini ifade eden müşterilerimiz için oldukça uzun mesafeden algılama yeteneği olan alıcı-vericiler kullanıyoruz.

Cennet Otomatik Kapı Tamiri

Cennet otomatik kapı tamiri hizmeti kapsamında bizlere ulaşan müşterilerimize öncelikle fark edilen arızanın ne olduğu sorulmaktadır. Ön görüşmeden ve bildi edinmeden sonra, bölgeye en yakın ekibimiz bilgilendirilmekte olup, arıza noktasına yönlendirilmektedir.

Problem merkezine intikal eden ekibimiz otomatik garaj kapısı motorunun işler halde olup olmadığına bakmaktadır. Otomatik kapının motor kısmının bulunduğu kapalı muhafaza kontrol edilmektedir.

Hasar tespiti yapılarak gerekiyorsa yedek parça kullanılarak parça değişimi yapılır. Kapı bir darbe sonucu rayından çıkmışsa veya düz yapısı bozularak açılıp kapanmada sürtünüyor, dengeli şekilde açılmıyorsa ekibimiz gerekli müdahaleyi yaparak yetkili kişiyi bilgilendirmektedir.

Değişim yapılacaksa, yedek parça kullanılacaksa, onarım mahiyeti aktarılarak maliyet hesabı da bildirilerek karar verilmesine yardımcı olunmaktadır.

Birçok otomatik garaj kapısı montajını başarıyla bitirmiş olan Çınar Kapı Sistemleri olarak, bölgemizin en ücra köşelerine dahi hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Cennet otomatik garaj kapısı servisi olarak, kapılarınızın güvenli şekilde açılıp kapandığından emin oluyoruz.

Tüm iş güvenliği kaidelerine uygun olacak şekilde yaptığımız müdahaleler ile otomatik kapılarınızın en hızlı şekilde işlevini kazanmasını teknik işlemler ile tamamlıyoruz.

Cennet Otomatik Fotoselli Kapı - Çınar Kapı Sistemleri

Cennet Otomatik Kepenk Tamiri

Bölgemizin en deneyimli firması olarak Cennet otomatik kepenk tamiri konusunda da en iddialı ekiplerin bizde olduğunu hatırlatmak isteriz. Kepenk kullanan ve güvenliğini ihmal etmeyen müşterilerimizin, olası arızalarını çok hızlı şekilde yapmak için imkanlarımızı seferber ediyoruz. Örneğin işyerini kapatmak üzereyken arıza yaşayan kuyumcu gibi esnaflarımızın imdadına yetişiyoruz.

Güvenliğin ön planda olmak zorunda kaldığı çeşitli değerli malzemelerin olduğu depoların da otomatik garaj kapısı ve kepenk arızalarını eldeki imkanları zorlayarak onarıyoruz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artan bina sayısı, işyeri veya bireysel kullanım olsun, otomatik garaj kapısı ihtiyacının da artmasına neden olmuştur. Nüfusun artması ve daha kozmopolit yapıya bürünmesi, güvenlik ihtiyacının da artmasına kaynaklık etmiştir.

Araçlarını güvenli bir garaja koymak isteyen herkesin bu hizmeti alması için gece gündüz çalışan Çınar Kapı Sistemleri, kaliteli ürünlerinin yıllardır kullanıldığı referansları da sunmaktadır.

Cennet otomatik garaj kapısı servisi hizmetimiz ile işlevsel olarak problem yaşamasını istemediğiniz kapılarınızın teknik problemlerinin tamamını üstleniyoruz. Çok hızlı şekilde müdahale ederek, mesai saatlerinde kapanacak olan otomatik garaj kapılarının fonksiyonlarını yeniden kazanması için profesyonel desteğimizi sunmaya devam ediyoruz.

Cennet Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik