Merter Otomatik Kapı Sistemleri


Merter otomatik kapı sistemleri başta işyerleri olmak üzere hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar, yurtlar vb binalarda oldukça esnek şekilde kullanılabilen dayanıklı geçiş noktalarıdır. Bazı binaların ana kapısı olarak görev yapabilirken bazı binalarda ise üniteler veya odalar arası geçiş olarak da iş yaramaktadır.

Kapı üzerinde entegre edilen ayırt edici ve kayıt özelliği olan sistemler ile personelin giriş çıkış vakitleri de takip edilmektedir.

Merter Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Çoğu seksiyonel özellikli olarak kullanılabilen bu kapıların zaman zaman çeşitli arızalar yaşadıkları da görülmektedir. Elektronik niteliği yoğun şekilde kullanılan Merter otomatik kapı sistemlerinin yetkili servisler tarafından takip edilmesi ve düzenli olarak bakımdan geçirilmesi çok önemlidir. Periyodik olarak incelenen kapıların daha az arıza verdikleri görülmektedir. Bu yüzden servis hizmetinin kaliteli, lisanslı ve yetkili firmalardan alınması her zaman öncelikli olmalıdır.

Yoğun bölgelerde insan trafiğinin yönetilmesi manuel kapılar ile gerçekten zordur. Geçiş noktalarında bina girişlerinde hem insanları kayıt altına almak hem de geçiş için personel görevlendirmek zorunda kalmamak otomatik kapı sistemlerinin en büyük avantajları arasındadır.

Giderek robotlaşan dünyamızda her şeyin yapay zeka ile üretilmesi ve artık yönetim sistemlerinin bu zeka tipine yönelik olarak hizmet sunacak olması, daha da fonksiyonelleşen bir otomatik kapı sistemlerine duyulan ihtiyacı artıracaktır.

Merter Otomatik Kapı Servisi

Merter otomatik kapı servisi hizmet standartları bakımından en üst seviyede sunulması gereken hizmetler arasındadır. Çünkü genelde çok büyük trafiklerin yönetilmek zorunda olduğu alanlar, binalar ve işyerlerinde aktif olarak kullanıldığı görülmektedir. Herhangi bir servis gecikmesi ya da zamanlama hatası yüzünden insanların ve işyerlerinin mağdur olabileceği, ticaretin olumsuz etkilenebileceği unutulmamalıdır.

Bu yüzden Merter otomatik kapı sistemleri konusunda en kapsamlı servis ağına sahip firmalardan biri olarak, İstanbul otomatik kapı servisi başlığı altında yetkin kadromuz ile çalışmayı sürdürüyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine ulaştırdığımız servis hizmetimiz ile arıza, bakım ve onarım konusunda en hızlı sonuca ulaşıyoruz. Otomatik kapı sistemlerinin mağduriyet oluşturmaması adına seri şekilde arızalara müdahale eden ekiplerimiz mümkün olduğu sürece problemi gün içinde çözüme kavuşturmaya çalışmaktadır. Yedek parça temini ihtiyacı hasıl olduğunda ise yine mevcutlardan faydalanarak kapıların sisteme yeniden dönmesi için mücadele edilmektedir.

Merter bölgesinde tüm otomatik kapı türlerinde her türlü arızayı gidermek için en yetkin kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren probleminizi öncelik haline getiriyor ve müdahale edecek uzman ekiplerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Böylece hem sorunların yerinde incelenmesi hem de çözüme kavuşturulması adına tüm önlemleri almış oluyoruz. Müşteri memnuniyeti esas hedefimiz olduğu sürece kaliteli servis hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Merter Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Merter Otomatik Kapı Tamiri

Merter otomatik kapı tamiri, gerek duyulduğunda hızlı ve garantili şekilde sunulan hizmetlerimizin başında gelmektedir. Deneyimli firmamız aracılığı ile tüm otomatik kapı çeşitlerinin üretimi, montajı, servisi ve tamiri konusunda yıllardır tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmetimiz şehrimizin tüm bölgelerindeki memnun müşterilerimizin referanslarından anlaşılmaktadır.

Fotoselli otomatik kapılar konusunda yetkin servis elemanlarımızla Merter bölgesinde tüm mahalle ve caddelere hizmet veriyoruz. Kapı tamiri konusunda sürekli eğitim alan personelimiz, tüm arıza çeşitlerine hakimdir. Elektronik kaynaklı problemlerde yazılım konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, fiziksel hasarlar da dahil olmak üzere her türlü problemde yanınızda olmaktadır.

Yalnızca üretim ve montaj aşamasında değil, periyodik bakım olarak da ürünlerimizin arkasındayız. Farklı mimari yapılarak uygun olarak imal edilen kapıların çalışma prensiplerine göre en çok karşılaştıkları arızaları tespit ederek, garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Merter Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik