Anadolu Hisarı Otomatik Kapı Sistemleri


Anadolu Hisarı otomatik kapı sistemleri konusunda birçok ihtiyacı barındıran sektöre sahiptir. Birçok farklı kulvardan işletme otomatik kapı sistemine sahip olmak için profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih etmektedir. Sıfırdan montaj, arıza tespiti, tamiri ve yedek parça temini konusunda kaliteli hizmet sunan Çınar Kapı Sistemleri ile uzun ömürlü kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz. Tüm kapı türlerinde TSE sertifikalı ve garantili malzemeler kullanılmaktadır.

Anadolu Hisarı Otomatik Kapı - Çınar Kapı Sistemleri

Sistemsel olarak giriş çıkışları otomatik şekilde organize eden ve personel ihtiyacı gerektirmeden kontrol sağlayan birçok farklı sistem vardır. Fotoselli olarak kurulabilen sistemler olduğu gibi, kartlı, uzaktan kumandalı ve şifreli otomatik sistemler de monte edilebilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda yapılan montaj sonrası bakım ve onarım hizmetleri de tarafımızca sağlanmaktadır. Garantili yedek parça temini hizmetimiz ile problemli parçalar değiştirilmekte, onarım mümkünse elden geçirilerek gerekli tamir yapılmaktadır.

Otomatik kapı sistemlerinin en büyük avantajı olan personel gerektirmeden kontrol edilebilir olması, personel veya araç giriş çıkışı konusunda kolaylık sağlar. Giriş çıkışların kayıt altına alınması istendiğinde ise farklı otomasyonlar kurulabilir. Kayıt cihazları veya online bildirim sistemleri ile Anadolu Hisarı otomatik kapı sistemleri hizmeti geliştirilebilmektedir.

Anadolu Hisarı Otomatik Kapı Tamiri

Anadolu Hisarı otomatik kapı tamiri konusunda yetkin personelimiz ile iş başındayız. Acil şekilde müdahale edilmesi gereken sektörlere öncelik verilmekle birlikte, arıza kaydı yapan tüm müşterilerimize, genişletilmiş hizmet ağımız ile hızlı şekilde sönüş yapıyoruz. Bugüne kadar firmamızdan otomatik kapı tamiri hizmeti alan tüm müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, hizmet ağımızın yeterli genişlikte olduğunu göstermektedir.

Birçok açıdan güvenli olması istenen otomatik kapıların zamanla kullanım sonucu deforme olan parçaları veya malzemeleri olabilir. Zamanın sebep olduğu yıpranmalar dışında çeşitli çevresel etkenler yüzünden zarar görebilir. Bu zarar gören tüm parçalar garanti kapsamında ve süresinde ise değiştirilmektedir. Garanti kapsamına çıkan veya süresi geçen parçalar ise TSE belgeli kaliteli malzemeler ile değiştirilmekte ve yani malzemenin de aynı gün garantisi başlatılmaktadır.

Birçok bölgede olduğu gibi Anadolu Hisarı otomatik kapı tamiri hizmeti de firmamız personeli tarafından yıllardır yürütülmektedir. Modern binaların vazgeçilmez birimlerinden biri olan otomatik kapı sistemleri, günlük kullanımın yoğun olduğu yerlerde ciddi şekilde periyodik bakıma ihtiyaç duyar.

Montaj yapılan tüm ürünlerin takibi personelimiz tarafından yapılmakta, firmamız otomasyon sisteminde hizmet verdiğimiz tüm bölgeler kayıt altına alınmaktadır. Yapılan işlere sahip çıkılmakta ve olası problemlerde müdahale şekli ve süresi hızlıca belirlenmektedir.

En fazla karşılaşılan küçük problemler için servisimizde sürekli yedek parçalar ve onarım aletleri bulunduğu için, çoğu tamir kısa sürede tamamlanmaktadır. Sahip olduğu hizmet ağı ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Çınar Kapı Sistemleri, Anadolu Hisarı otomatik kapı sistemleri servisi, tamiri ve yedek parça temini konusunda da kaliteli şekilde işlerliğini sürdürmektedir.

Anadolu Hisarı Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Anadolu Hisarı Otomatik Kapı Servisi

Kapı sistemleri ihtiyacını bildiren tüm müşterilerimize ilgili bölge olan Anadolu Hisarı otomatik kapı servisi olarak da destek veriyoruz. Konutlar veya işyerleri fark etmeksizin hizmetimizi aynı şekilde standartlara uyarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz alışveriş merkezlerinin de dahil olduğu geniş bir perspektife hizmet vermektedir. Hastanelerden AVM’lere, fabrikalardan depolara, apartmanlardan büyük sitelere kadar otomatik kapı sistemleri kullanan tüm sektörler Çınar Kapı Sistemleri kalitesi ve güvencesinden faydalanmak istemektedirler.

Sürekli yoğun ve hızlı şekilde süren günlük işlerlikte, manuel açılan kapıların teknik olarak insanları ve çalışanları yavaşlattığı düşünülmektedir. Bu yüzden gerekli koşulları sağlamak kaydı ile Anadolu Hisarı otomatik kapı sistemleri servisi olarak tüm bölgelere teknik destek sunmaya devam ediyoruz.

Anadolu Hisarı Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik