Bahçelievler Otomatik Kapı


Bahçelievler otomatik kapı sistemleri konusunda hizmet veren firmaların, kurulum, arıza, tamir, bakım ve servis hizmetleriyle müşterilerine profesyonel çözümler ürettiği görülmektedir.

Otomatik kapıların uzaktan kumanda veya şifre ile çalışması beraberinde bazı sorunları da birlikte getirmektedir. Çeşitli hava koşullarıyla ekipmanları ve aksesuarları ile birlikte yıpranan kapılar tamir ihtiyacı yaşayabilir. Böyle durumlarda deneyimli bir otomatik kapı firması ile iletişim kurmanız çok önemlidir çünkü onarımın hızlı ve garantili şekilde yapılarak kapınızın tekrar aktif hale gelmesi gerekir.

Bahçelievler Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik kapı kullanılan binalar veya bahçe park alanı girişlerinde aksaklık yaşanması çoğu durumda mağduriyet yaratır. Her otomatik kapının başında bir görevli bulunmamaktadır. Kapının arıza göstermesi, açılmaması, kapanmaması, uzaktan çalışma işlevinin yerine getirilememesi, trafosunda yanma yaşanması, motorunun çalışmaması ve takılması, dişlilerin fonksiyonel olarak çalışmaması gibi birçok problem baş gösterebilir.

Bahçelievler otomatik kapı konusunda uzman firmamız ile yukarıda saydığımı bütün problemlerin hızlıca üstesinden geliyoruz. Sorunun tespiti için yerinizde ücretsiz keşif gerçekleştiriyor ve tanıyı koyduktan sonra hızlı bir istişare ile karar mekanizmasını devreye sokuyoruz. Karar verdikten sonra temin edilmesi gereken parçayı gün içinde temin ederek, arızanın giderilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

Bahçelievler Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Bahçelievler Otomatik Kapı Tamiri

Bahçelievler otomatik kapı tamiri, yana doğru açılan tüm kapı türlerinizde yaşadığınız problemleri çözmek üzere sunulan bir hizmettir. Fotosel kart tamiri başta olmak üzere kapının mekanizması ile ilgili tüm arızalar itina ile giderilmektedir. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile sorunun tespitini seri şekilde yaparak tamir aşamasına geçiyoruz. Kapınızın otomatik işlevini tekrar kazanması sürecinde kullanılabilmesi için manuel moda geçiş yapıyoruz. Böylece arızanın giderilmesi sürecinde kapınızı kullanmanızı sağlıyoruz.

Otomatik kapılar birçok etkenden ötürü arıza yaşayabilir. Günümüzde hem kendi montajını sağladığımız kapılardan hem de müşterilerimiz tarafından yönlendirilen arızalardan gördüğümüz problemler konusunda edindiğimiz deneyim ile uzman ekibimiz sorunun çözümü için harekete geçmektedir. Bazı resmi kurumlarda veya park işletmelerinde çok sık kullanılan ve çalışmaması mağduriyet yaratabilecek otomatik kapıların en hızlı şekilde tamirini sağlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Kendi imalat sürecimizden sonra montajını yaptığımız ve teslim ettiğimiz kapıların düzenli bakımlarını yaparak mümkün olan en az arıza oranına ulaşmaya çalışıyoruz. Yüksek voltajdan veya diğer başka etkenlerden ötürü işlevini kaybetmiş otomatik kapı aksesuarları veya birimlerini yeni orijinal parçası ile değiştiriyoruz.

Garantili olarak sunduğumuz yedek parça hizmeti ile aynı problemi yaşamamanız adına gerekli düzenlemeleri ve teknik müdahaleleri yapıyoruz.

Bahçelievler Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Bahçelievler Otomatik Kapı Servisi

Bahçelievler otomatik kapı servisi hizmetimiz kapsamında, yeni kapı siparişleriniz için gerekli keşif çalışmasını yapıyor, ölçüleri ve beklentilerinizi not alıyor, ardından imalat sürecine geçiyoruz. Kapınızı 4/4’lük olarak teslim ederek test işlemini gerçekleştiriyoruz. Servis hizmetimiz kapsamında periyodik bakım hizmeti de bulunmakla birlikte, bu hizmeti otomatik kapınızın ana mekanizmasından başlayarak tüm birimlerini kontrol ederek tamamlıyoruz. Bahçelievler bölgesinde otomatik kapı ile ilgili yaşayacağınız tüm problemlerinizde uzman ekibimizi adresinize intikal ettirerek probleminizin çözüm sürecini başlatıyoruz.

Alanında yetkin sertifikalı ustalarımız ve teknisyenlerimiz ile Bahçelievler otomatik kapı tamiri servisi konusunda yardımcı oluyoruz. Farklı marka, model ve özellikteki kapıların genel çalışma prensibine hakim olduğumuz için, problemin giderilmesi konusunda teknik çözüm ortaklığı geliştiriyoruz. Ekibimizden aldığınız hizmetten memnun kalmanız için güler yüzlü ve anlayışlı bir yaklaşım sergiliyoruz.

Teknik problemler canınızı sıkabilir, hemen çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Bahçelievler otomatik kapı problemlerinizin tamamına çözüm üreten ve bunu hızlı şekilde gerçekleştirerek, can sıkıcı durumdan kurtulmanızı sağlayan profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik