Güngören Fotoselli Kapı Tamiri


Sunduğumuz kaliteli hizmetler arasında yer alan Güngören fotoselli kapı tamiri, bölgemizdeki tüm problemlere müdahale anlayışımız kapsamında, nitelikli personelimiz tarafından ifa edilmektedir.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hızlı çözümler üreten teknik ekibimiz, montaj, arıza onarım ve periyodik bakım konularında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Gerek mekanik gerekse elektrik ve elektronik konularda her türlü kapı tamiri hizmeti verilmektedir.

Güngören Fotoselli Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik kapıların yaşadığı yaygın problemleri ve çözümlerini kategorisel olarak listeleyen firmamız, kendi çözümlerinizi oluşturmanız konusunda sizleri cesaretlendirmektedir. Kendi müdahaleniz ile çözebileceğiniz sorunlara online yardım da sunmaktayız. Ancak sizi aşan problemlerde teknik müdahale ekibimiz anında ilettiğiniz adrese doğru yola çıkmaktadır. Sahada olan ekiplerimizden size en yakın olanını yönlendirerek problem tanımlamasını sağlıyoruz.

Yıllardır standart üstü deneyim kazanan teknik personelimiz, Güngören fotoselli kapı tamiri konusunda uzmandır. Yaşadığınız problemin kaynağını tespit ederek, gerekiyorsa elektrik akımını kesmek, elektronik devreleri kapatmak ve mekanik yönden incelemek gibi yöntemleri kullanarak, fotoselli kapı tamirini gerçekleştirmektedir.

Güngören Fotoselli Kapı Servisi

Elektronik içerikli otomatik kapılar zaman zaman bazı arızalar verebilir. Düzenli bakımları yapıldığı sürece özellikle fotoselli kapıların çok az problem yaşadığı bilinmektedir. Periyodik bakımdan kasıt, gerekiyorsa modül temizliği, yeniden hizmet şekli tanımlama, şifrelerin yeniden tanımlanması ve mekanik bakımların yapılması hizmetleri kast edilmektedir. Elektronik zorlama yüzünden sorun yaşayan kapıların yeniden hizmet vermeye başlaması için en seri şekilde problem noktasına intikal etmekteyiz.

Bu tip kapıların alışveriş merkezlerinde, hastanelerde birimler arasında, yoğun işyerlerinde yaya trafiğini yönetmek ve yetkisiz girişleri önlemek maksadıyla kullanıldığını görebilirsiniz. Bu tip yerlerde kapıların taşıdığı önemli işlevin, mesai saatleri içerisinde sürmesi adına, teknisyenlerimiz ve ustalarımız ile Güngören fotoselli kapı servisi hizmetimizi kapsamlı şekilde sürdürüyoruz. Bu hizmeti bizden almak için iletişim adreslerimizden bağlantı kurmanız yeterlidir. Konum belirledikten sonra en yakın ekibimizi sizlere yönlendiriyoruz.

Ekiplerimiz tam donanımlı şekilde, küçük arızaları anında tespit ve onarım, büyük arızaları anında tespit ve parça temini konusunda özverili çalışmaktadır. Teknisyenlerimizin ekip ruhu ile sarf ettiği enerji, müşteri memnuniyetinden beslenmektedir. Kapıları onarılan her mutlu müşterimiz firmamıza yeni bir kazanım olmaktadır. Bu pozitif dönüşümü sağlamak için ekiplerimiz hizmet içi eğitimlerle hem iletişim hem de teknik konularda daha donanımlı hale gelmektedir.

Güngören Fotoselli Kapı - Çınar Kapı Sistemleri

Güngören Fotoselli Kapı Sistemleri Arızası

Güngören fotoselli kapı sistemleri arızası hakkında güvenebileceğiniz en deneyimli firmalardan biri olan Çınar Kapı Sistemleri, uzman ekibinin profesyonel teşhis ve dokunuşları ile faaliyetlerinize arıza vermeden kapılarınızı kullanmanızı sağlamaktadır. Fotoselli kapıların yoğun giriş çıkış olan yerlerde daha çok kullanıldığını bilen ekibimiz sayesinde, hızlı odaklanma ve çözüm üretme yeteneği ile orijinal parçalarla müdahale ederek, arızalarınızı çözüyoruz.

Bölgesel ağımızda yer alan tüm lokasyonlara en hızlı şekilde intikal etmek, sorunu yerinde görmek, en fazla karşılaşılan problemler için yedek parça ve ekipman bulundurmak asli görevlerimiz arasındadır. Montajını kendimiz yaptığımız tüm kapı modellerimizi garanti kapsamında tamir ediyoruz. Çevresel etmenlerden kaynaklanan sorunlarınıza hızlı çözüm üretiyoruz. Gerekirse kapı değişimi konusunda bölgenizdeki en hızlı ekip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Hizmet ağını gün geçtikçe geliştiren Çınar Kapı sayesinde binlerce müşterimize servis hizmeti sağlamaktayız. Kapılar yapıların hem ana güvenlik unsurları arasında olması hem de özellikle kalabalık binaların işyeri niteliğinde hizmet vermesi nedeniyle, sorunların çok hızlı çözülmesi gerektiğinin farkındayız. Bu farkındalıktan hareketle otomatik kapı sistemleri üzerinde uzmanlaşan teknisyenlerimiz, kapılarınızı orijinal modülüne döndürmek konusunda yetkindir. Bizden alacağınız hizmet ile Güngören fotoselli kapı tamiri konusunda aynı sorunu bir kez daha yaşamamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Güngören Fotoselli Kapı Sistemleri Arızası - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik