Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri balkonunu dönüştürmek isteyen, kış aylarında soğuk havalardan korunmak isteyen kimseler için çok ideal tercihler sunmaktadır. Güneş ışığını yansıtmayan cam balkon modelleri ile çok sıcak günlerde balkonunuzun nispeten daha serin olmasını sağlayabilirsiniz. Katlanır özelliği ile istediğiniz her zaman balkonunuz açılabilmekte ve farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Bu yüzden en modern cam balkon sistemleri için modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yaz-kış fark etmeden çeşitli hava koşullarından ötürü balkonunu verimli şekilde kullanamayan, kışın çok soğuk havalardan, rüzgarlardan ve yağışlardan ötürü balkonda kullanılan malzemelerin hasar görmesi, yazın ise yüksek sıcaklıklardan ötürü balkonlarda oturulamaması gibi faktörler, son zamanlarda kullanımı kolay olan katlanır cam balkon sistemlerine rağbeti artırmıştır.

Katlanır Cam Balkon Üretimi

Katlanır cam balkon üretimi son yıllarda teknolojik gelişmeler ile birlikte oldukça çok ivme kazanmıştır. Balkonunuzun teknik olarak ölçülmesinden sonra fabrikamıza bilgiler iletilerek istenen profil modeli ve cam türü ile rengi merkeze alınarak imalat sürecine geçilmektedir. Yapımda kullanılacak malzemelerin tümü TSE standartlarında olup katlanır cam balkonunuz da tümüyle aynı kalite standartlarına sahip olmaktadır.

Ülkemizde yapılan yerli imalat cam balkonlar ile çok daha kapsamlı ve fonksiyonel balkonlara sahip olacaksınız. Balkonunuzun içini kış aylarında da evin normal bir bölümü gibi kullanabileceksiniz. Dilerseniz hobi bahçesi gibi kullanarak sevdiğiniz bitkileri yetiştirebileceksiniz. Isı yalıtımı sağlayarak evinizin iç kısımlarının sıcaklığının daha kolay korunmasını sağlayacaksınız.

Katlanır Cam Balkon Üretimi - Çınar Kapı Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Katlanır cam balkon modellerini inceleyerek aklınızdaki modelle uyumlu olan türü talep edebilirsiniz. Belki de aklınızdakinden daha estetik ve şık olanı, daha çok ilgi çekici olanı veya daha işlevsel olanı görerek fikrinizi değiştirebilirsiniz. Firmamızın ürettiği ve montajını sağladığı onlarca katlanır cam balkon modelinden birini seçerek üretim için başlanmasını isteyebilirsiniz. Elbette bunun öncesinde uzman ekiplerimiz balkon ölçülerinizi alarak ücretsiz keşif desteği sağlayacaktır.

Doğru bir ölçümlemenin ardından istediğiniz model cam balkon imalatı başlamaktadır. Hazır olan cam balkonunuz firmamızın profesyonel ekipleri tarafından sağlam ve dayanıklı şekilde monte edilmektedir. Montajda en önemli olan özellikler zorlu hava şartlarına dayanıklı olması ve istenen ısı yalıtımını sağlamasıdır.

Katlanır Cam Balkon Modelleri - Çınar Kapı Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sürgülü mü? Katlanır mı?

Katlanır cam balkonların iki tür hareketi bulunmaktadır. Boyuna katlanması ve sürgü üzerinde hareket ederek bir yanda toplanarak geniş ve ferah bir alan oluşturmasıdır. Katlanarak açılma özelliği farklı kanatlardan yapılan cam balkon modelinin tek bir tarafta toplanmasının sağlanmasıdır. Böylece bir yerde toplanan cam balkon, açık balkona dönüşecek ve istediğiniz şekilde kullanım sağlayacaktır.

Katlanır cam balkonları dilediğiniz zaman açabilmeniz çok işlevli olmasındadır. Birden fazla kanat ile oluşturulan ve aralardan herhangi bir hava sızdırmadan kapalı halde kalan katlanır cam balkonlar, balkon bölümünüzü havalandırmak istediğinizde veya temizlik yapmak istediğinizde katlanarak açılmaktadır. Böylece hem camları iki taraflı olarak rahatlıkla temizleyebilir hem de balkonu açık hale getirebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sürgülü mü? Katlanır mı? - Çınar Kapı Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Tamiri

Katlanır cam balkonlar bazen kullanım hatası bazen yoğun kullanımdan kaynaklanan arızalar bazen ise mekanik problemler yüzünden tamir isteyebilmektedir. Bu konuda cam balkonu yapan firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Yıllardır cam balkon üretimi, montajı ve tamiri konusunda yetkili olan firmamız tüm cam balkon türlerine tamir hizmeti vermektedir.

Yoğun geçen bir kışın ardından katlanır cam balkonunuz hasar görmüş olabilir, şiddetli bir rüzgarda kanatlarını savurmuş ve kırılmış olabilir, camları çatlamış olabilir. Herhangi bir şekilde darbe almış ve yıpranmış olabilir. Tüm bunlar katlanır cam balkon tamiri ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu konuda uzman olan personelimiz ile ihtiyacınız olan eksikleri tamamlıyoruz.

Katlanır Cam Balkon Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Katlanır Cam Balkon m2 Fiyatları

Katlanır cam balkon m2 fiyatları balkon ölçülerinize göre değişmektedir. Balkonunuzun uzunluğu ve yüksekliği hesap edilerek istediğiniz cam balkon modeline ve kullanılmasını arzu ettiğiniz malzemelere göre fiyatların değişken olduğu görülmektedir. En uygun fiyatlarla en kaliteli katlanır cam balkonlara sahip olmak için yetkili olan firmamızla görüşebilirsiniz.

Online sitemizden teklif alabilir, ücretsiz keşif için bizleri adresinize davet edebilir, balkonunuzun eşsiz bir dizayna sahip olması için örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Fiyatların yaptığımız işin kalitesinden daha az olduğunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. En kaliteli ürünler için düzenlediğimiz fiyat katalogu tüm müşterilerimizi memnun etmektedir. Katlanır cam balkon metrekare fiyatları konusunda ücretsiz keşif sonrası tüm profil türlerine ve cam modellerine göre birim fiyatlarımızı öğreneceksiniz.

Katlanır Cam Balkon m2 Fiyatları - Çınar Kapı Sistemleri

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik