Mutfak Sürgülü Cam Kapı

Mutfak sürgülü cam kapı, genellikle balkona çıkışta kullanılan, son derece modern bir görünüme sahip olan cam kapı modelleri arasındadır. Alışılmış kollu kapıların aksine daha geniş ve ferah bir kullanım sunan sürgülü cam kapı işlevsel olmaktadır. Farklı modellerde üretilen cam kapılar, mutfağınızın mimari yapısına göre dizayn edilmektedir. İstenen ölçülerde imal edilebilen mutfak sürgülü cam kapısı sayesinde gökyüzünü ve doğayı izleyebiliyorsunuz.

Mutfak sürgülü cam kapı sistemi - Çınar Kapı Sistemleri

Oldukça şık bir görünüme ve kullanım kolaylığına sahip olan sürgülü cam kapılar mutfağınızın dışarının aydınlığını tam olarak almasını sağlamaktadır. Böylece bir pencere işlevi görerek gün ışığından daha fazla istifade etmenizi sağlar. Ayrıca normal kapı ölçülerinden daha geniş olduğu için balkona çıkışta daha rahat hareket etmenizi kolaylaştırır. Sürgülü cam kapıların kullanışlı olması nedeniyle son zamanlarda daha fazla tercih edildikleri görülmektedir.

Sürgülü Mutfak Balkon Kapısı

Sürgülü mutfak balon kapısı kızak üzerinden kapının sabit bölümüne doğru kayarak açıldığı için, diğer kasalı kapılar gibi alanınızın daralmasına neden olmaz. Bir malzeme taşırken, dışarıya sandalye çıkarmak isterken kapıya çarpmanıza gerek kalmaz. Ayrıca bir kez açtığınızda başka bir kişinin kapıyı tutmasına gerek olmaksızın kullanabilirsiniz. Kasalı ve kanatlı kapılara oranla daha estetik görünmesi de kullananların en çok hoşuna giden özelliklerinden biridir.

Sadece mutfaktan balkona çıkarken değil, salon veya evin diğer bölümlerinden mutfağa geçiş kapısı olarak da mutfak sürgülü cam kapı kullanılabilmektedir. Sürgülü cam kapının cam bölümü desenli olabileceği gibi saydam cam da olabilir. Ayrıca farklı bir model olarak da boyalı şekilde kullanımı da mevcuttur. Sürgülü cam kapıların kullanım alanının günden güne yaygınlaşması, daha şık görünümlü olması ve kullanımda yer kaplamaması nedeniyledir.

Sürgülü Mutfak Balkon Kapısı - Çınar Kapı Sistemleri

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Son zamanların en gözde tercihlerinden biri olan mutfak sürgülü cam kapı modelleri ile evlerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Farklı bir hava yaratarak geçiş kapısının ardını gösteren bir dekora sahip olabilirsiniz. Mutfağa giriş kapısı olarak kullanabileceğiniz gibi, mutfaktan balkona çıkış olarak da değerlendirebilirsiniz. Evinizin sıkıcı ortamını değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız mutfak sürgülü cam kapı modellerimizi inceleyerek başlayabilirsiniz.

Genelde cam kapı yaptırılmak istendiğinde akla tek bir malzemeden yapılabilen ve sade bir görünüme sahip kapılar gelmektedir. Oysa gelişen teknoloji ve değişen trendler, son derece modern cam kapıların tasarlanmasına öncülük etmiştir.  Alanınızın daha geniş olarak kullanılmasını istiyorsanız, kapı geçişlerinin problem oluşturmamasını arzu ediyorsanız yeni modellerimizi mutlaka görmelisiniz.

Yeni bina tasarımlarında salon ve mutfak birlikteliği göze çarpmaktadır. Mutfağı salondan ayıran herhangi bir duvar veya paravan olmaması bazı kullanıcıları rahatsız edebilmektedir. Ayrıca ısınma konusunda problem yaşanan konutlarda alanı bölmek isteyen ev sahipleri mutfak ile salon arasına orijinal bir birim inşa etmek isterler. İşte mutfak sürgülü cam kapı modelleri tam da bu isteği karşılayabilecek niteliktedir. İstediğiniz uzunlukta ve genişlikte sürgülü cam kapı modeline sahip olabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri, farklı malzeme kullanımı ve desenli cam türleri ile istediğiniz ölçülerde kapıyı tasarlıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Modelleri - Çınar Kapı Sistemleri

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Üretimi                        

Sahip olmak istediğiniz mutfak sürgülü cam kapı üretimini TSE belgeli süreç ile tamamlayarak evinize monta ediyoruz. İstediğiniz ölçüler ve özelliklerde kapı tasarımı konusunda uzman tasarımcılarımız ve üretim sürecini uluslar arası kalite standartlarına göre yürüten ekibimiz ile son derece modern üretimler yapıyoruz.

Sertifikalı cam kapı üretimi ile yeni binalarınızla uyumlu tasarımlarımız göz kamaştırmaktadır. İnşa edilmiş yapılarda yapmak istediğiniz değişikliklerde de garantili sürgülü cam kapı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Farklı malzemelerden üretilen kapılar ile istediğiniz bütçe yönetimini uygulayabilirsiniz. Gerek düz modeller gerekse dekoratif modeller ile farklı tarzlara hitap edebilen tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. İsterseniz binanızı inceleyerek tasarımcılarımızdan size en uygun modeller konusunda fikir alabilirsiniz.

Yıllar içinde deneyim sahibi olduğumuz onlarca çalışmanın ürünü olarak en uygun kapı modellerimiz ile sektörü domine etmeye devam ediyoruz. Bütçenize ve zevkinize en uygun tasarımlarımız, uygun ödeme koşullarımız ve sertifikalı-garantili kapılarımız ile evlerinizin çehresini değiştiriyoruz.

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Üretimi - Çınar Kapı Sistemleri

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Montajı

Mutfak sürgülü cam kapı montajı ister henüz inşa halinde olan yeni binalarınıza olsun, ister mevcut kapınızı değiştirme maksatlı olsun, her iki şekilde de profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Monte edilecek alanın temiz olması, kapı sabit kısmının, alt ve üst kızakların ve hareket eden kapı dilimini hareket kolaylığı önemlidir. Montajda uzmanlarımız bu konuların üzerinde hassasiyetle durmaktadır. Önemli olan montajın uzman eliyle yapılması, montaj sonrasında kolay kullanılması ve müşteri memnuniyeti sağlamasıdır.

Mutfak sürgülü cam kapı çeşitlerini firmamızı ziyaret ederek görebilirsiniz. Kapı üretiminden önce gereken ölçüleri alarak ön hazırlık safhası tamamlanmaktadır. Ardından imalat sürecinde istediğiniz kapı modeline göre üretim yapılmakta, istediğiniz cam modeli monte edilmekte ve nihayetinde sürgülü camlı kapınız yerine yerleştirilmektedir. Montaj sonrası yaşanacak tüm problemlerde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Garantili olarak üretilen mutfak sürgülü cam kapılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Montajı - Çınar Kapı Sistemleri

Modern Sürgülü Cam Kapı Konsepti

Binaların zaman içinde geçirdiği değişim kapı modellerinin de değişmesine ve gelişmesine neden olmuştur. Eski tip binalarda kullanılan klasik ahşap ve PVC kapı modellerinin yerine artık çok daha şık görünümlü, sağlam ve kaliteli malzemeden imal edilen kapılar yerleşmiştir. Binaların kullanım amacına uygun olarak farklı kapı konseptleri de incelenmeye ve üretilmeye başlanmıştır. Daire içi sürgülü cam kapı da bu yeni trend sonrası kullanılmaya başlanmıştır.

Mutfak sürgülü cam kapı sanılanın aksine düz camlı ve beyaz renkli görünümünden ziyade artık daireyle uyumlu renklerde ve farklı cam modelleri ile hizmet vermektedir. Bu tasarımlarda kullanılan tüm malzemeler uluslar arası kalite sertifikalarına sahiptir. Ülkemizde imal edilen parçalar da ithal olarak gelen parçalar da üst seviye kaliteyle birleştirilmekte ve monte edilmektedir.

Yeni konseptte mutfağa geçiş için sürgülü ve camlı kapı modellerine öncelik verilmektedir. Amerikan mutfak yerleşiminin olduğu dairelerde bazı kullanıcıların yemek yenilecek alanla mutfağın ayrı olması, oturulacak odayla mutfağın arasında bir set olması gerektiğine inanmaktadır. Bu yüzden yerleşik sistemde kullanılan dairede inşaat çalışması yapılmasındansa; mutfak sürgülü cam kapı takılarak hem daha şık bir görünüme sahip olunmak hem de gerektiğinde cam kapıyı açarak iki odayı yeniden birlikte kullanmak istenmektedir. Bunu sağlayacak en modern çözüm olarak sürgülü camlı kapı modelleri ön plana çıkmaktadır.

Modern Sürgülü Cam Kapı Konsepti - Çınar Kapı Sistemleri

Mutfak Sürgülü Cam Kapı Fiyatları

Mutfak sürgülü cam kapı fiyatları konusunda firmamız ile web sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi bizzat ziyaret ederek de fikir telakkisinde bulunabilirsiniz. Profesyonel çalışmalarımızı yerinde incelemek, referanslarımızı görmek ve kaliteli işçiliğimizle tanışmak için firmamız yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Fiyatlar konusunda olabildiğince uygun modellemelerimiz mevcuttur. İstediğiniz mutfak sürgülü cam kapı modeline göre ödeme seçeneklerini de sumaktayız. Fiyatların oluşturulmasında elbette istediğiniz cam kapı modelinin ölçüleri önemlidir. Kullanılacak malzemelerin kalitesine göre de sürgülü cam kapı fiyatları değişmektedir.

Kapı modellerinin kaliteli olmasının yanı sıra profesyonel işçilik de firmamızın güvence verdiği hizmetler arasındadır. Bu şekilde hem TSE belgeli kapılarımız hem de uzman işçiliğimiz evlerinizin dekoratif yapısına katkı sağlamaktadır.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik