Alüminyum Kepenk Sistemleri

Alüminyum kepenk sistemleri birçok dükkan ve mağazanın kapısını güvende tutmak ve ikinci bir giriş şansı tanımak amacıyla kullanılmaktadır. Bazı işyerlerinde ana kapının önüne ikinci bir kapı gibi kurulmakta, bazılarında ise direkt ana kapı işlevini de taşımaktadır. Her iki şekilde de güvenliğin ön planda olduğu bir çözüm olarak değerlendirilmektedir. Güvenlik ön planda tutulurken estetik de düşünülmektedir.

Alüminyum Kepenk Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Farklı renk seçenekleri ve modeller ile binanın dış cephesiyle uyumlu olacak şekilde tasarlanan alüminyum kepenk sistemleri, son yıllarda artık daha modern ve şık olarak üretilmektedir. Arka planı göstermek isteyen müşterilerimiz için küçük delikli modeller sunulabilmektedir. Farklı modeller gibi farklı renkler de alüminyum kepenk sistemleri için geçerli olmaktadır. Profil olarak oldukça sağlam bir yapıda olan kepenkler ile güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarmış olursunuz.

Alüminyum Kepenk Profilleri

Alüminyum kepenk profilleri herhangi bir hırsızlık veya darbe olayına karşı dayanıklı olacak şekilde imal edilmektedir. Ses ve ısı yalıtımı da düşünülerek üretilen ve kullanılan alüminyum kepenkler güneşin kontrollü şekilde işyerine girmesini de sağlaması açısından önemli bir işlev görmektedir. Pencereli veya düz modelleri ile profilleri sağlam şekilde monte edilen, tüm şekilde hareket etmesi için dengeli şekilde tasarlanan yapısı ile günümüzde güvenliği ön planda tutan birçok sektörde kullanılmaktadır.

Klasik tip kepenklere oranla çok daha şık ve güvenli olan alüminyum kepenkler otomasyon sistemine bağlı olabilecekleri gibi manuel olarak bir kol aracılığı ile de açılabilmektedir. Farklı renk seçenekleri ve malzeme türleri ile satışa sunulan alüminyum kepenk profilleri tasarım olarak göz doldurmaktadır.

Alüminyum Kepenk Profilleri - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kepenk Üretimi

Alüminyum kepenk üretimi yerli nitelikte olup TSE standartları gözetilmektedir. Yüksek kalitede ürünlerimizin tamamı gibi alüminyum kepenkler de teknolojik olanaklar kullanılarak ve ilgili standartlara uyularak imal edilmektedir. Farklı modeller ve özellikler ile güvenliğinizi sağlayan alüminyum kepenkler firmamız güvencesiyle sunulmaktadır. Değişik konseptlere göre işyerleriniz için uygun şekilde imal edilen ve montajı sağlanan kepenkler ile daha güvende hissedeceksiniz.

Ülkemiz alüminyum kepenk üretimi konusunda oldukça iyi durumda olup firmamız istediğiniz tüm kepenk çeşitleri konusunda yetkili firmalardan biridir. Endüstriyel kapılar konusunda en yetkin firmalardan biri olarak yıllardır sürdürdüğümüz hizmet ile kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz.

Alüminyum Kepenk Üretimi - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Ekstrüzyon Kepenk

Güçlendirilmiş yapısı ile alüminyum ekstrüzyon kepenk tercihleri güvenliğin daha fazla ön planda olduğu işyerleri ve ofisler için ideal olmaktadır. Konutlar dahil olmak üzere birçok binada kullanılabilen ekstrüzyon kepenkler diğer panellere kıyasla daha dirençlidir. Motorlu sistemlerinde uzaktan kumandalı olarak monte edilebilmekle birlikte manuel yöntem de açma yöntemi olarak tercih edilebilmektedir.

Hammaddesi alüminyum olan ancak daha da güçlü şekle gelecek şekilde işlenerek ekstrüzyon sistemler ortaya çıkmaktadır. İmalat, montaj, onarım ve düzenli bakım hizmetleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayan firmamız, en kaliteli alüminyum kepenk türleri için hizmetinizdedir. Güneş ışığına karşı dayanıklı olan, darbe ve hasarlara karşı dirençli olan ekstrüzyon kepenkler ile çok daha güvenli bir sisteme sahip olacaksınız. Döviz büroları ve bankalar başta olmak üzere, kuyumcular ve değerli eşya saklanan depolar için de çok ideal olan ekstrüzyon kepenkler ile kendinizi güvende hissedin.

Alüminyum Ekstrüzyon Kepenk - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kuyumcu Kepenk

Alüminyum kuyumcu kepenk türleri günlük hayatta karşılaştığımız ve güvenlik için önemli kabul edilen kepenk türlerindendir. Kuyumcuların vitrin camlarını koruyacak şekilde tamamen kapalı paneller veya aralıklı paneller ile tercih edilmektedir. Müşterilerimizin işyerlerini korumak amacıyla talep ettikleri alüminyum kepenklere alarm sistemleri de monte edilebilmektedir. Güvenliği artırıcı bütün önlemler için elverişli olan kepenkler mal güvenliğini sağlamanız açısından değerlidir.

Kuyumcu esnafının en fazla tercih ettiği kepenk türlerinden olduğu için farklı konseptlerde örnekler ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın profesyonel ekibi işyeriniz için en uygun kepengi seçmenizi sağlıyor, teknik olarak en iyi ölçülerle montajı tamamlamaktadır.

Alüminyum Kuyumcu Kepenk - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kepenk Teknik Şartnamesi

Bazı şirketlerin ve resmi kurumların alımlar için alüminyum kepenk teknik şartnamesi hazırladıkları ve ihale gibi alım süreçleri ile ihtiyaç olan kepenkleri alma yoluna gittikleri görülmektedir. Teknik şartnameler bilindiği gibi alınacak ürünün teknik özelliklerini, resmi standartlarını ve sayısını içeren norm evrakıdır. Bu şartname kapsamında istenen ürünler ile ilgili özellikler ve nitelikler temin edecek olan firmaya iletilmektedir.

İstenen şartları sağlayacağını beyan eden alüminyum kepenk üreticileri veya sağlayıcı firmaları, teklif vererek ihaleyi almaya çalışmaktadır. Teknik şartname kapsamında beklenen kalitede ve standartlarda ürünlerin firma tarafından eksiksiz ve farklı olmayacak şekilde temin edilmesi gerekir.

Alüminyum Kepenk Teknik Şartnamesi - Çınar Kapı Sistemleri

Alüminyum Kepenk Fiyatları

Alüminyum kepenk fiyatları öncende araştırılan ve alım için bütçe ayarlanmaya çalışılan maliyetlerden biridir. Fiyatlar konusunda çeşitli dönemler kampanyalar düzenlenmekte olup genel itibariyle işletme sahiplerinin şartlarına yakın bir çizelge oluşturulmaya çalışılmaktadır. Değişen piyasa koşullarına rağmen uygun ödeme seçenekleriyle müşterilerimizin ilgisini çekmeye ve en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Birçok endüstriyel ürünün döviz eksenli olması fiyatlandırma politikasını etkilemektedir. Ancak en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaya çalışarak sektörümüzdeki öncü kuruluşlardan biri olma hedefine adım adım yaklaşıyoruz.

Alüminyum Kepenk Fiyatları - Çınar Kapı Sistemleri

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik