Güngören Otomatik Kapı Servisi


Güngören Otomatik Kapı Servisi olarak, tüm problemlerinize 7/24 çözüm üreterek, profesyonel arıza tespit ve bakımı yapmaktayız. Her otomatik kapı sisteminde genel olarak karşılaşılabilecek arızaları, uzman kadromuz nokta tespit yaparak, neye ihtiyacınız olduğunu, yedek parça temini konusunda hangi yolları izlemeniz gerektiğini hızlı bir şekilde sizlere aktarmaktadır. Hem otomatik kapı sistemleri hem de yedek parçaları konusunda donanımlı olan firmamız ile iletişime geçerek, arızanızın hızlıca giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişim kanallarımız daima hizmet sunmaktadır.

Güngören Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Sektörde hem hemen tüm kapı türleri otomatik olarak monte edilebilmektedir. Sizin ihtiyacınız olan kapı türüne göre uzaktan kumanda, sensörlü, kartlı veya şifreli olarak imal edebiliyoruz. Yoğun şekilde kullanmak istediğiniz kapılara otomatik hareket sensörleri yerleştirerek, bedensel hareketlere dayalı olarak açılmasını sağlıyoruz. Bahçe kapısı veya otopark kapısı gibi alanlarda uzaktan kumandalı veya kartlı olarak kapıların hizmet vermesini temin ediyoruz. Bina girişi için ise yine kartlı, çipli veya şifreli olarak otomatik nitelikte hizmet vermesini teknik olarak sağlıyoruz.

Bu kapı türlerine bölgesel bazda satış sonrası destek sunuyoruz. Bu yüzden Güngören Otomatik Kapı Servisi başlığı altında bölgesel olarak hizmet ağımızı son noktaya kadar ulaştırıyoruz. Probleminiz bir motor arızası olabilir, mekanik olarak imal maddesinden kaynaklanan kütlesel bir sorun olabilir veya yazılımsal bir problemler karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektrik kesintilerinden kaynaklı yüksek voltajın neden olduğu bir elektronik arıza da baş göstermiş olabilir.

Güngören Otomatik Kapı Tamiri

Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü yaşadığınız problem için Güngören Otomatik Kapı Tamiri olarak arama yaptığınızda sizlere en üstün hizmeti verme gayreti içinde olan firmamız ile tanışacaksınız. Yıllardır sektöre kattığı deneyimler ile otomatik kapı alanında zirveyi bırakmayan Çınar Kapı Sistemleri olarak, motor, kart okuyucu, mekanik, elektrik ve elektronik problemlerinde yanınızdayız. İşimiz sadece üretim ve montaj değil; aynı zamanda satış sonrası destektir. Zor zamanlarınızda yanınızda olarak, üretim ve montajda yakaladığımız kaliteyi korumayı amaçlıyoruz.

Belirli bir süre garantisi olan kapılarınızı garanti kapsamında tamir ediyoruz. Garanti dışına çıkmış arızalar ve süresi dolmuş ekipmanlarınız için ise en uygun fiyat desteği ile problemlerinizi sizleri fazla sarsmadan çözmeye çalışıyoruz. Tüm etik ilkelere dikkat ederken aynı zamanda hızlı davranmaya da gayret gösteriyoruz. Otomatik kapılarda yaşanan sorunlarda hızlı çözüm üretmenin en önemli gereksinimlerden biri olduğuna inanıyoruz.

Güngören Otomatik Kapı Servisi hizmetimizi uzman kadromuz ile sorunu yerinde tespit etmek, gerekli olan arıza giderme yöntemini bulmak, yedek parça ihtiyacı olup olmadığına bakmak ve sorunu gidermek aşamaları ile tamamlıyoruz. Tüm otomatik kapı türleri ile ilgili mekanik problemlerinizi de yerinde çözüyoruz. Arıza gidermekle kalmıyor; aynı zamanda kapınızın bakımını da yapıyoruz.

Güngören Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Güngören Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Satış sonrası periyodik bakım hizmeti ile sorunları önceden belirleyip önlemini alma bağlamında yaptığımız çalışmalar, müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Bakım hizmetimiz ile ekstrem durumlar haricinde otomatik kapılarınız problem yaşamaz. Ancak sık elektrik kesintisi yaşanması ve bu kesintilerin ardından yüksek voltaj ile akım gelmesi halinde, tüm elektronik eşyalarda olduğu gibi otomatik kapılarda da sorun yaşanabilmektedir. Bu tür sorunlar için Güngören Otomatik Fotoselli Kapı Servisi hizmetimize tüm iletişim kanallarından ulaşıp, arızayı bildirebilirsiniz.

Otomatik kapı sistemleri sektörünün en fazla talep gören firmalarından biri olarak, yetkili servis hizmetimiz ayrı bir kadro ile profesyonel şekilde yürütülmektedir. Acil arızalarınız için en hızlı şekilde mekanınıza ulaşıyor, bina ana girişi veya birimler arasındaki kapılarınızı yeniden işler hale getiriyoruz.

Güngören Otomatik Fotoselli Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Blog

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik