Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri


Aksaray otomatik kapı sistemleri modern ve dayanıklı kapı modeli isteyen, kumanda veya manuel seçeneğinin her ikisini de barındıran sistemlerden biridir. Fotoselli, bariyer veya yana açılır şekilde otomatik nitelikli kapılar ile hizmetinizde olarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kaliteli ve dayanıklı ürünler konusunda sektörünün lider firmalarından biri olan Çınar Kapı Sistemleri olarak, en deneyimli uzmanlarımız ile ürünlerimizi modern şekilde üretmeye devam ediyoruz.

Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Alışveriş merkezleri, otoparklar, hastaneler, apartmanlar, siteler ve benzeri tüm binalara giriş-çıkışları otomatik şekilde yapan, dokunmadan açılabilen, istenen niteliğe göre kumandalı veya fotoselli olarak düzenlenebilen, üretim konusunda TSE standartları gözetilerek profesyonel bir süreç takip eden Aksaray otomatik kapı sistemleri ürünümüz ile bakım ve tamir hizmeti ile de bölgemizde lider konumdadır. Ofisler veya binalar fark etmeksizin otomatik özellikli tüm kapı türleri konusunda deneyim sahibiyiz. Bariyer olarak da otoparklarda aktif şekilde varız.

Tüm kapı modelleri konusunda pratik çözümler ile İstanbul Aksaray bölgesinde tüm hizmetleri sunuyoruz. Plaka okuma sistemi de bu minvalde entegre edilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde de teknik ekibimiz daima yanında olmaktadır.

Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri Tamiri

Aksaray otomatik kapı sistemleri tamiri teknik ekibimizin hızlı şekilde sunduğu hizmetler arasındadır. Arızalardan en fazla rastlanan tür mekanik arızalar olmaktadır.

Çeşitli yağışlar veya iklim koşulları nedeniyle mekanik kısmında arıza yaşandığı an teknik servisimiz vakit kaybetmeden olay yerine intikal etmektedir. Çeşitli darbeler neticesinde de zarar görebilen otomatik kapıların tamiri konusunda da öncelik sağlıyoruz. Firmamızın İstanbul içindeki hizmetleri müşterilerimizin ihtiyacını gidermeye yönelik olmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri üretimi ve tamiri konusunda ekibimizin yıllardır kazandığı deneyimler, firma olarak müşterilerimizin memnun kaldığı konular arasındadır. Otomatik kapılardan beklentileri tamamen karşılamak adına en modern ve teknoloji destekli tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. Kapıların üretim sürecinden tamir ve bakım konusuna kadar her aşamada profesyonel bir yol izlemekteyiz.

Kapıların açılmaması, elektrik bağlantısı veya yüksek yük nedeniyle yaşanan problemlerden kaynaklanabilir. Bunu çözmek için ekibimiz yanında yedek parçalar ile müdahaleye gelmektedir.

Kapıların bu tür mekanik arızalarının tamiri konusunda, sorunu gördükten sonra süre veriyoruz. Müdahaleyi en seri şekilde yaparak mağduriyetinizi gidermeye çalışıyoruz. Uygun bütçelere uygun ödeme koşulları ile en kaliteli kapı modellerimize sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çınar Kapı Sistemleri olarak TSE belgeli ürünlerimiz ile yüksek standartlarda ürettiğimiz tüm ürünlerimiz garantili olarak teslim edilmektedir.

Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri Bakımı

Aksaray Otomatik kapı sistemleri bakımı ile ilgili olarak teslim ettiğimiz ve montajını sağladığımız tüm ürünlerimiz garantili olmaktadır. Farklı problemler yaşamamanız adına düzenli bakımları yapılarak uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz. Yüksek standartlara sahip tüm ürünlerimizde olduğu gibi otomatik kapı türlerimiz ile de müşteri memnuniyetini karşılıyoruz.

Bugüne kadar bizden hizmet alan yüzlerce müşterimizden aldığımız geri bildirimler ürünlerimizin dayanıklılığı ve estetik görüntüsü ile ilgili olmaktadır. Kaliteden asla taviz vermeyen hizmet anlayışımız ile karşınızdayız. Aksaray otomatik kapı sistemleri, bölgemizde sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesidir.

Geniş hizmet ve ürün ağımızı görmek için firmamızı ziyarete gelebilir, referanslarımızı inceleyerek karar verebilirsiniz. Tüm süreçlerde yanınızda olan Çınar Kapı Sistemleri olarak profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Otomatik kapı sistemlerinin yarattığı rahatlık ve konfordan uzak kalmamanız için verdiğimi periyodik bakım hizmeti, mekanik kısımlardan elektrik bağlantılarına, elektronik aksanda yağlama hizmetine kadar geniş bir ağı içermektedir. Siz de bu kaliteli hizmetimizden istifade etmek istiyorsanız, web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarımızdan bağlantı kurabilir, ürün türlerimizi görebilirsiniz.

Aksaray Otomatik Kapı Sistemleri Bakımı - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik