Şirinevler Otomatik Kapı Tamiri


Şirinevler otomatik kapı tamiri, birçok kapı türünün zaman içinde yaşadığı problemleri çözmeye odaklanmaktadır. Deneyimli servis elemanlarımız ile otomatik kapılarda yaşanan sorunları yerinde tespit ediyor ve çözüm sağlıyoruz.

Motor kısmında meydana gelen arızalarda gerekiyorsa yedek parça temini gerçekleştirerek, zaman kaybı olmadan kapıları tekrar faal hale getiriyoruz. Profesyonel bir yaklaşım ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veriyoruz. Hızlı ve çözüm odaklı felsefemiz ile otomatik kapı tamiri konusunda en yetkin servislerden biri olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Şirinevler Otomatik Kapı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Otomatik kapılar zaman içinde çeşitli etkenlerden ötürü arıza gösterebilir. En yaygın arıza kayıtlarından biri motoru ile ilgili olmaktadır. Sık yaşanan elektrik kesintileri veya ani voltaj değişiklikleri nedeniyle kapıların motor kısımları çalışmayı durdurabilir.

Kapılar yarı açık kalabilir, hiç açılmayabilir veya hiç kapanmayabilir. Bu durumda yetkili servis olarak bizlere ulaştığınızda en yakın servis ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Güler yüzlü ve anlayışlı ekiplerimiz problemi kaynağında tespit ederek çözüm önerilerini sunmaktadır.

Bölgemizdeki en yaygın servis ağına sahip firmalardan biri olarak Şirinevler otomatik kapı tamiri hizmetimizi A kalite olarak sunuyoruz. Otomatik sensörlerde meydana gelen arızalarda yaşanan elektronik problemleri yazılımsal olarak gideriyoruz.

Uzaktan kumandaların çalışmadığı durumlarda olaya neden olan etkenleri inceleyerek kapıların yine mesafeli olarak kontrol edilmesini sağlıyoruz.

Şirinevler Fotoselli Kapı Servisi

Şirinevler fotoselli kapı servisi hizmetimiz bölgemizin en kaliteli ekipleri tarafından verilmektedir. Hizmet içi eğitimler ile teknolojik olarak sürekli geliştirdiğimiz personelimiz, kapılarınızda yaşanan problem her ne olursa olsun anında müdahale etmektedir.

Bugüne kadar çözümsüz bıraktığımız hiçbir kapı olmadığı için, müşterilerimiz yetkinliğimize güvenmektedir. Daha önceden monte edilmiş fotoselli kapılarınızda yaşanan problemleri de anında tespit ederek çalışır duruma getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul’daki en geniş hizmet ağına sahip firmamız ile tüm bölgelerde faal olarak çalışıyoruz. Yaşanan yoğun dönemlerde aciliyet sırasına göre randevu alabilir, en yakın ekibimizle görüşerek probleminizi anlatabilirsiniz. Mekanik problemlerde yedek parça gerektiği zaman temini kolay olanları hızlıca elde ediyoruz. Böylece en hızlı şekilde çözüm sağlayarak kapılarınızın hizmete girmesi için ekiplerimiz müdahalesini yapmaktadır.

Fotoselli kapılarda en sık yaşanan problemler konusunda uzman olan ekiplerimiz ile güvenli şekilde tamirat gerçekleştiriyoruz. Tüm kapı servislerinde olduğu gibi en yaygın hataların sebeplerini anlatarak, tekrarlamaması için müşterilerimizi uyarıyoruz.

Servis ağımızda bakım hizmeti alan devamlı müşterilerimizin memnuniyeti en önemli referansımızdır. Şirinevler otomatik kapı tamiri konusunda en seri müdahale eden ekiplerimiz ile hizmet çerçevemiz gün geçtikçe genişlemektedir.

Şirinevler Fotoselli Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Bahçelievler Otomatik Kapı Servisi

Bahçelievler otomatik kapı servisi uzman kadromuz ile bölgemizin tüm semtlerine ulaşmaktadır. Otomatik kapılar çeşitli hava olaylarından veya kazalardan ötürü hasar alabilmektedir. Çarpma, darbe, paslanma, yıkılma gibi durumlara özgü önlemlerimiz ile bahçe, otopark, kurumsal giriş, okul, hastane veya fabrika gibi tüm işletme ve bina türlerine yönelik hizmetimiz sürmektedir. En sık karşılaşılan hatalara karşı seri önlem alarak kapılarınızın faaliyete girmesi birinci önceliğimiz olmaktadır.

Bölgenin en deneyimli servisi olarak Şirinevler otomatik kapı tamiri ve Bahçelievler otomatik kapı servisi hizmetlerimizi profesyonel şekilde sunarak, problemin devam etmemesi için bilgilendirmeler yapıyoruz.

Motor, mekanik ve yazılımsal arızalar üzerine uzmanlaşmış ekiplerimiz, gelişen teknolojiden faydalanarak çözümler üretmektedir. Yazılım problemlerinde yeniden kodlamalar yapılmakta, mekanik arızalarda ise öncelikli olarak onarım tercihinde bulunmaktayız.

Zorunlu kalmadıkça yedek parça temini opsiyonu tercih edilmemektedir. Ancak mevcut parçanın gerçekten hizmetini sürdürememesi anlaşılırsa, müşterilerimize yedek parça konusu belirtilmektedir. Ülkemizin en eski ve köklü otomatik kapı servislerinden biri olan Çınar Kapı Sistemleri olarak hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemektedir.

Bahçelievler Otomatik Kapı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik