Nişantaşı Garaj Kapısı Sistemleri


Nişantaşı garaj kapısı sistemleri profesyonel çizgide üretilerek son model ürünler şeklinde sunulmaktadır. Teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı otomatik garaj kapıları uzaktan kumandalı şekilde kontrol edilebilmektedir.

Tüm arızaları ve düzenli bakımları firmamız tarafından yapılan garaj kapılarının problemsiz çalışması için tüm imkanlarımız seferber edilmektedir. Ekibimiz bölgemizde yer alan tüm müşterilerimize destek olmak için teknik bilgileriyle yaklaşım sergilemektedir.

Nişantaşı Garaj Kapısı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Tüm otomatik kapı türlerimiz üretimden montaja ve satış sonrası desteğine kadar süreçlerde ekibimiz tarafından profesyonel şekilde yürütülmektedir. Garaj kapılarının hizmet verdiği otoparklar, kurumlar, fabrikalar veya konutlar için en güzel modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Kapı sistemleri konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübe ile en sağlam ve dayanıklı ürünler yapınızı süsleyecektir. Profesyonel olarak yapılması gereken garaj kapısı montajının uzun süre dayanıklı kalması için gerekli olan teknik hesaplamalarda hata yapılmaması önemlidir.

Garaj kapısı ihtiyacınız için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Otomatik özelliğinin bozulması halinde yetkili servis olarak birimlerimizi bölgenize yönlendiriyoruz. Kapılarda yaşanan sorunları hızlı çözmek için servis filomuzu geniş tutuyoruz. Nişantaşı garaj kapısı sistemleri konusunda yaşanılacak aksaklıklarda yoğun bölgede giriş çıkış trafiğinin aksamaması için gerekli olan müdahaleler yapılmaktadır.

Nişantaşı Garaj Kapısı Servisi

Nişantaşı garaj kapısı servisi hizmetimiz bölgenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarına yapılmaktadır. Kurumsal veya bireysel olarak kullanılan garajlara araç girişlerini sağlamak amacıyla uzun ömürlü kapıların olması gerekir. Günlük yoğunluğun aşırı olduğu bu tip yerlerde aksaklık yaşanmaması önemlidir.

Otomatik özelliğinin de kaybolmaması için bakımlarının ve onarımlarının yetkili servis tarafından yapılması gerekir. Garaj kapısı servisi şeklinde sunduğumuz hizmet ağımızda yedek parça temini, arıza giderimi ve periyodik bakımlar yer almaktadır.

Otomatik garaj kapılarının düzenli olarak bakımdan geçirilmesi çok önemlidir. Düzenli olarak bakıldığında olası aksaklıkların giderilmesi daha kolay olmaktadır. Elektrikle çalışan bu aksamlarda yaşanacak problemler yine Nişantaşı garaj kapısı servisi tarafından karşılanacaktır.

Kapıların tüm bileşenlerinin sağlıklı şekilde çalışması için gereken önlemler alınmalıdır. Elektrikli kısımlar, motor bölümü, mekanik ünitesi, hareket sağlayan mekanizması ve gövdesi bir bütün olarak çalışması gerekir. Herhangi bir ünitesinde yaşanacak aksaklık bütüne tezahür edecektir. Bu etki yüzünden garaj kapısının sağlıklı şekilde çalışmayacağı aşikârdır.

Periyodik bakım takviminde yer alan garaj kapıları, Çınar Kapı Sistemleri olarak firmamızın garantisi altındadır. İlk montajdan sonraki kullanımlara kadar uzun bir süreçte memnun kalan binlerce müşterimiz, sunduğumuz hizmetin farkındadır. Bizleri yeni müşterilere önerirken garaj kapısı sistemlerinde sağladığımız başarıları da tavsiye etmektedir. Bu başarının arkasında düzenli takip ve hızlı müdahale yer almaktadır.

Nişantaşı Garaj Kapısı Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Nişantaşı Garaj Kapısı Tamiri

Nişantaşı garaj kapısı tamiri konusunda da profesyonel ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik servisimizde yer alan sertifikalı teknisyenlerimiz ile bölgemizin ve İstanbul’un genelinin kapı ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Garaj kapılarında yaşanan olası problemleri önceden deneyim eden servis elemanlarımız, aktardığınız problemin kaynağını tespit etmektedir. Gelmeden önce olası senaryolara karşı hazırlıklı olarak lokasyona ulaşmakta ve gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Özellikle garaj kapılarında hızlı olmanın önemini bilen ekibimiz, yedek parça temininden sistem onarımına kadar birçok çerçeveden doğru yaklaşımlar ile çözüm bulmaktadır.

Üretici firma olarak teknik servis hizmetimizin de olması, imalattan montaja kadar tüm aşamalara hakim olmamızı sağlamaktadır. Çınar Kapı olarak birçok kapı türünde sağladığımız hizmet, ürün skalamızın geniş olmasını, problemlere çözüm odaklı yaklaşmamızı ve sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

TSE standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz ile kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz. Hızlı şekilde hareket eden servis personelimiz ile yetkin şekilde arıza onarımı gerçekleştirerek, ürünlerimizi uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz.

Nişantaşı Garaj Kapısı Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik