Çarşamba Otomatik Kapı Sistemleri


Çarşamba otomatik kapı sistemleri olarak Çarşamba ilçesine bağlı tüm semt ve mahallelerde onarım ve servis hizmetleri veriyor ve fotoselli otomatik kapı arızalarını güvence vererek onarım yapıyoruz. 

Çarşamba otomatik kapı onarım sistemleri; Çarşamba ilçesinde ve bağlı tüm bölgelerde otomatik kapı onarım servisi hizmetlerinin yanı sıra evine yada işyerlerine otomatik kapı yapmış oldurmak isteyen müşterilerine hizmet verir. 

Sizlerin talepleri doğrultusunda mekana özel olarak otomatik kapı imalatı gerçekleştirir. Mekana en uygun olan otomatik kapı sistemi marka, model ve tüm özellikleri ile alternatifli bir halde fiyatlandırılarak müşteriye sunulur. Satın alan onayı alındıktan sonra otomatik kapı imalatı yapılır. 

Sonrasında da müşteriye özel olarak üretilen otomatik kapı sistemi montaj çalışmaları ile talep edilen mekana uygulanır ve takılmış olur. Kapı takıldıktan sonra tüm testler yapılarak ayarlanır ve kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.

Çarşamba Otomatik Kapı Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Satış Sonrası Periyodik Bakım 

Çarşamba Otomatik Kapı Sistemleri olarak montaj ve satış sonrası servis hizmetleri vermekteyiz. Müşterileri için her zaman yüksek kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmakta olup ustalaşmış, donanımlı, deneyimli teknik ekibi ile kapılarınızın her zaman mümkün olan en iyi şekilde çalışmasını hedefliyoruz. 

Bakım ve onarım yapılması gereken yana kayar otomatik kapılarınız için düzenli olarak periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Böylelikle otomatik kapılarınızın bozulmasını engellemiş oluyoruz. Otomatik kapılarınızın maksimum performansla çalışmasını gerçekleştiriyor ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Çarşamba otomatik kapı sistemleri, uzun yıllara dayanan deneyime haiz ekibi ile arızaları hızlı bir halde gideriyor ve yaşamanıza kalite katıyor.

Orjinal Yedek Parça ve Garanti 

Otomatik kapılarda genellikle fotosel kart, ana kart, trafo, motor, kayış ve dişli gibi parçalar arıza yapar oluyor. Fotosel kart tamiri, ana kart tamir, trafo, motor, kayış, dişli tamiri benzer biçimde arızalar kati olarak onarılıyor ve güvence verilerek tamir ediliyor. 

Tamiri gerçekleşmeyen parçalar ise yenisi ile değiştiriliyor ve otomatik kapının yeniden sorunsuz şekilde çalışması sağlanıyor. Fazladan maliyete sebep vermiyor ve müşterilerimizin otomatik kapı arızaları için onlara en doğru onarım hizmetini en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Kapı tamiri yaparken değişmesi gereken parçalar için orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Ek olarak değişen parçalar için yedek parça garantisi veriyoruz. Tüm marka ve modellere ilişkin yedek parçalar varlıklı stoğumuzda yer almakta olup, alan kişi taleplerine ve otomatik kapı arızalarına hızlıca cevap veriyoruz.

Çarşamba Otomatik Fotoselli Kapı - Çınar Kapı Sistemleri

Çarşamba Fotoselli Kapı Tamiri Servisi 

Çarşamba fotoselli kapı onarım servisi olarak uzman, donanımlı, ustalaşmış ve yetkili servis sertifikalı teknik ekibimiz ile servis veriyoruz. Otomatik kapı, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, kayar kapı, yana kayar kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, garaj kapısı, bariyer ve otopark giriş sistemleri benzer biçimde tüm donanımların her marka ve modeli için orjinal ve varlıklı yedek parça stoğumuz ile garantili olarak tamir ve servis hizmeti veriyoruz. 

Bozulan otomatik kapılarda yer edinen yedek parçaların onarımı mümkün ise gereksiz yere parça değişimi yapmıyor ve en doğru tamir çözümünü en uygun fiyat ile gerçekleştiriyoruz. 

Sensörlü kapı tamirinde üst düzey teknik bilgimiz ile tüm marka ve model otomatik kapı sistemlerinin motor, anakart, trafo, motor, kilit gibi yedek parçalarına ait arıza ve problemlerin tamir bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. 

En doğru çözümler ve kaliteli hizmet anlayışımız ile otomatik kapı arızalarınızı gideriyor ve otomatik kapılarınızın ilk günkü şeklinde çalışarak sorunsuzca açılıp kapanmasını sağlıyoruz. 

Tamirat Sonrası İlk Günkü Gibi 

Fotoselli otomatik kapı arızalarını teşhis ediyor, alan kişi bilgilendirmesi yapıyor, üstün tecrübemiz, varlıklı yedek parça stoğumuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile otomatik kapı arızalarını gideriyoruz. 

Nerelere Hizmet Veriyoruz? 

Bu semt ve mahallelerde bulunan tüm oteller, tesisler, cafeler, restoranlar, iş merkezleri, ofisler, plazalar, dükkanlar, mağazalar, evler, villalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, resmi kurumlar, kamu kuruluşları şeklinde daha bir çok alanda kullanılan ve otomatik olarak çalışan, yana doğru kayarak oluşturulan ve kapanan, sensörlü ve fotoselli, kayar otomatik cam kapı arızaları için onarım ve servis hizmeti veriyoruz.

Çarşamba Fotoselli Kapı Tamiri Servisi - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik