Arnavutköy Otomatik Kepenk Sistemleri


Arnavutköy otomatik kepenk sistemleri birçok işyerinde giriş ve güvenlik amacıyla kullanılan kepenk türleri arasında yer almaktadır. Eski manuel açılan kepenk sistemlerin yerini tutan otomatik sistemler oldukça pratik ve kullanışlı olmaktadır.

Kumanda veya panelden dokunma yöntemi ile açılıp kapanan bu sistemleri birçok açıdan hızlı olunmasını ve kullanıma göre yarı açık şekilde kullanılmasını da mümkün kılmaktadır. İstanbul’un birçok yöresinde hızlı ve kaliteli hizmet sunan firmamızın en büyük hizmetleri arasında yer alan Arnavutköy otomatik kepenk hizmetimiz tamamen profesyonel ekipler tarafından sunulmaktadır.

Arnavutköy Otomatik Kepenk Sistemleri - Çınar Kapı Sistemleri

Sistemlerin montajı, bakımı ve tamiri konusunda oldukça kapsamlı bir tedarik zincirine sahip olan Çınar Kapı Sistemleri olarak, her an yanınızdayız. Otomatik kepenk ihtiyaçlarınızda iletişim adreslerimizden bizlere rahatlıkla ulaşabilir ve sipariş girebilirsiniz. Ürün için işyerimizi ziyaret ederek çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Kepenk kullanacağınız alanın etüdü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Arnavutköy otomatik kepenk ihtiyacınızda da hızlı şekilde cevap veriyor ve ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı konusunda kısa eğitimler vererek problem yaşamamanız için destek sunuyoruz. Olası arıza kodları konusunda ise müdahale etmemiz gereken alanlarda hızlıca problem noktasına intikal ediyoruz. Ekibimizdeki tüm personel alanında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Bütün kadro olarak personelimizi sık sık hizmet içi eğitimlerden geçirerek, çağı yakalamalarını sağlıyoruz. Böylece tüm kepenk türlerinde en modern yaklaşımlara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Arnavutköy Otomatik Kepenk Tamiri

Arnavutköy otomatik kepenk tamiri hizmetimiz sorunu yerinde algılamayı ve teşhis ederek olası çözüm yöntemlerini uygulamayı esas almaktadır. Problemin kaynağını tespit eder etmez olası çözümleri gözden geçiriyoruz ve en pratik ancak sağlam çözümü uygulamak için harekete geçiyoruz.

Problemin nereden kaynaklandığını deneme yanılma yöntemi ile tespit edeceksek, hızlı davranmaya özen gösteriyoruz çünkü otomatik kepenklerin hızlı şekilde eski işlevini kazanması temel ilkelerimiz arasındadır. Bu tür kepenklerin kullanıldığı yerlerin aynı zamanda güvenlik işlevini de yerine getirdiği düşünülürse problemin neden hızlıca çözülmesi gerektiği anlaşılacaktır.

Bu tür problemler için Arnavutköy otomatik kepenk tamiri hizmetimizi devrede tutarak probleminize uzun süre maruz kalmamanıza yardımcı oluyoruz. Kepenkleriniz açılma kapanma raylarından çıkmış olabilir. Hava şartlarından ötürü rüzgardan etkilenmiş olabilir. Tamamen açılmıyor veya kapanmıyor olabilir. Açılırken veya kapanırken rahatsız edici türde ve seviyede gürültü yapabilir. Önemli olan problemi ne olduğunu tespit etmek ve kaynağını görüntülemektir.

Problemin kaynağı tespit edilir edilmez Arnavutköy otomatik kepenk tamiri hizmeti kapsamında girişimde bulunuyoruz. Öncelikle kepenkleri otomatik olarak çalıştıran unsur olan motorun kontrolünü yapmak durumundayız.

Motor arızasını tespit etmek için koruma sağlayan bir kutu içinde yer alan motorun arızalı olup olmadığını inceliyoruz. Eğer problem raydan çıkma ise sisteme hasar vermeden rayına yerleştirerek, işlevini yeniden kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Arnavutköy Otomatik Kepenk Tamiri - Çınar Kapı Sistemleri

Arnavutköy Otomatik Kepenk Bakımı

Çınar Kapı Sistemleri olarak en kaliteli ve sürekliliği olan hizmetlerimizden biri olan Arnavutköy otomatik kepenk bakımıdır. Düzenli bakım kadar faydalı bir hizmet yoktur. Bu nedenle ürünümüzü monte ettikten sonra kesinlikle periyodik bakım konusunda anlaşma sağlıyoruz. Bunun gerekliliği konusunda işletme sahipleri ile istişare ederek düzenli bakıma neden ihtiyaç duyduklarını açıklıyoruz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde tüm bölgelere sunduğumuz kaliteli hizmetin aynısını Arnavutköy otomatik kepenk konusunda da sunuyoruz. Bölgemizin en referanslı firmalarından biri olarak tüm problemlerinizde yanınızda oluyoruz. Yıllardır olduğu gibi otomatik kepenk konusunda en uzman kadroya sahip olmaya devam ediyoruz. Arıza ve problem tespiti konusunda en deneyimli teknisyenlere sahip olmanın verdiği özgüvenle otomatik kapı sistemleri konusunda lider kuruluşlardan biri olmaya devam ediyoruz.

Arnavutköy Otomatik Kepenk Bakımı - Çınar Kapı Sistemleri

Hizmetlerimiz

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Çınar Kapı Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik